Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SÜRGŐS! A cickafark teától...

SÜRGŐS! A cickafark teától megjön a menstruációm (mert késik)?

Figyelt kérdés

8 napja késik a menstruációm , néha pontosan megjön de most valahogy nem akar!

ha innák ilyen teát akkor meghozná még ma?

13 L


2012. jún. 27. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Cickafark teát legalább 6 hónapig kell fogyasztani ahhoz, hogy érdembeli változást hozzon a szervezet számára. (feltéve, hogy nem hormonbetegség, vagy egyéb gond áll a háttérben) Szóval nem, nem fogja meghozni, de még egy hét múlva se hozná meg.
2012. jún. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogyha nemrég óta menstruálsz, akkor nem kell aggódni, esetleg 1-1,5 hónap után fel lehet keresni nőgyógyászt, aki meg tud nyugtatni, hogy nincs baj, esetleg észrevesz valamit, de az se hiszem, hogy ártalmas. (nekem 12 évesen volt egy nagy cisztám pl.) De szerintem nincs okod aggodalomra. :)
2012. jún. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
13 évesen még nem baj ha 1-2 hónap kimarad. Mióta menstruálsz?
2012. jún. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

már a 15. napja hogy késik

valamit muszaj tennem! mert nem birok menni se strandra (mert bármelyik pillanatban megjön , és már teljesen bele vagyok beegedve , ghogy a barátaim mennek én meg nem!

nincsen valami praktika , a rozmaring teát iszom már 3 napja de semmi!

segitsetek!

13L tavaly keztem menstruálni!

2012. jún. 30. 10:09
 5/5 anonim válasza:

szerintem ne aggódj, 14 éves vagyok és normálisan jún 15-én kellett volna megjöjjön. Nekem egyáltalán nem rendszeres, van mikor kimarad 1-2 hónap. így van a 14 éves unokatesómnál is. Én egy éve menstruálok, ő másfél.

NE aggódj, ez normális.

2012. júl. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!