Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfaztam! Valaki valami...

Felfaztam! Valaki valami othoni kezelest erre? Mert nem tudok megszabadulni tole!

Figyelt kérdés
voltam mar dokihoz is ezzel de nem szunik! minden honapba rendszeresen felfazok! meg a havim se ilyen rendszeres! hat mit mondjak mar beleuntam! telen nem csoreskodok sot meg nyaron sem ha hideg van ennek ellenere rendszeresen felfazok! rohangalok a wc re es meg faj is amelle! ja es a doki azt mondta hogy lehet tultisztalkodas de en minden este letusolok szerintem ez normalis!es meg a tanga hasznalata de en nem tangat hasznalok hanem inkabb boxert! ha valaki van vagy volt mar igy irjatok le hogy hogyan szabadultatok meg tole! meg cickafark furdod szoktam csinalni!
2012. jún. 27. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj urológiára egy alapos kivizsgálásra.
2012. jún. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia!

én is mindig felfaztam,vag sürün mentem pisilni.

amiota tözegáfonya kapszulat szedek megszűnt !

2012. jún. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
es ezt mennyi ideig kell szedni vagy szabad szedni?
2012. jún. 27. 14:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Tőzegáfonya inkább megelőzésre van, szóval ha neked méág fennll, akkor előbb kezed/kezeltesd ki magad. Én tudok egy jó intim lemosót is, ha érdekel, megírom.
2012. jún. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
megkoszonnem!
2012. jún. 29. 20:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Intim Segítségnek hívják, ha g..gle-ba beírod, rögtön kidobja. (Bocsi, h csak most írok!!)
2012. júl. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
semmi gond koszi meg most sem keso!
2012. júl. 5. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!