Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj a vesém, és felfáztam...

Fáj a vesém, és felfáztam milyen otthoni praktikákat javasolnátok a kezelésére?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Orvost. Ezzel ne viccelj. Én fetrengtem már vesegörccsel úgy, hogy mentőt kellet hívni hozzám, mert felkelni se bírtam. Ha tudsz, menj be az ügyeletre!
2012. ápr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát most nem tudok bemenni csak holnap :S azért irtam ki hátha addig kicsit enyhíthetem a fájdalmat, még "csak" 2 napja kezdtem el érezni hogy fáj
2012. ápr. 9. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Igyál sokat, meleg teát (ha van csalánlevél, zsurlógű), tartsd a derekadat melegen! És ne tartsd vissza a vizeletedet!
2012. ápr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor melegítsd! ahogy tudod, melegvizes palack az ágyba, bármi. És igen, igyál sok teát. Többet most nem nagyon tudsz tenni, és tényleg menj be legalább az ügyeletre.
2012. ápr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok most vele:D ma reggel bementem ügyeletre, adtak gyógyszert és az első bevétele után nagyon jól lettem, ne tököréssz ilyen házi módszerekkel.
2012. ápr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok,

remélem azóta a kérdező is volt az orvosnál!!!

Utolsó, csak érdekel: mit kaptál?

2012. ápr. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem mentem el mert reggelre semmi bajom sem volt :sS pedig muszáj lenne.
2012. ápr. 14. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!