Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap 3 órán keresztül...

Tegnap 3 órán keresztül szexeltünk, és nagyon fáj a hüvely nyílás alatt az a vékony bőr! Elmúlik vagy orvos?

Figyelt kérdés
Már a szex végénél is kezdett fájni.Kidörzsölődhetett? Ma meg úgy bevan duzzadva hogy alig birok leülni. Nem vérzik csak csíp és fáj.
2012. jún. 27. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elmúlik. Nekem a bordázott gumitól szokott lenni ilyen pár óráig
2012. jún. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Te most panaszkodsz vagy dicsekszel?
2012. jún. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kamillás ülőfürdő!!!
2012. jún. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Kend be vékonyan körömvirág krémmel.
2012. jún. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, az a rész szokott ilyen esetben kidörzsölődni.

A körömvirágkrém jó lehet rá. Vagy egy kis hámosító gombaölőkrém, csak megelőzésképpen.

2012. jún. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Legközelebb használj sikosítót, akkor nem dörzsölődik ki. Ha nem voltál elég nedves, akkor simán össze tudtál szedni fertőzést is, mert meggyengül a hüvelyed védelme. :(
2012. jún. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 sasoh válasza:
Dolgozzatok rá s elmúlik, úgy mint az izomláz!
2012. jún. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 5071 válasza:

Helló!

Együtt vagy még ezzel a sráccal? Igazából mindegy is, megadnád az elérhetőségét? Harmincöt éves elhanyagolt anyuka vagyok, elég jó formában, és úgy vágyom már arra, hogy egy férfi nőként tekintsen rám, nem pedig anyukaként. Pláne, ha három óráig tud kefélni!!

Előre is köszi!

2015. aug. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!