Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy van ez a menstruáció?...

Hogy van ez a menstruáció? (SEGÍTSÉG)

Figyelt kérdés

Általában mikor van az első menstruáció? Meg hogy életünk végéig tart?

meg azt tudom, hogy az elején rendszertelen, de később már megszokom, hogy mikor van? pl hogy eltelik nem tudom hány nap, és aztán pár napig minden nap van? És ha ez már megbízhatóan beállt, akkor addig a pár napig napi egyszer van?



2012. jún. 27. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. jún. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mennyi ideig tart a menstruáció?

Egy vérzés általában 3- 7 napig tart, és kb. 6o-80 ml menstruációs folyadék távozik közben. Ez körülbelül fél csészényi folyadéknak felel meg. A vérzés erőssége a menstruáció során változik. Vannak napok, amikor erősebb, más napokon enyhébb. A folyadék mintegy kétharmada az első két nap alatt távozik. A vége felé enyhébb a vérzés, majd fokozatosan megszűnik.

2012. jún. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

de itt mindent megtalálsz ;)

2012. jún. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2012. jún. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
kérdező hány éves vagy te? általános iskola 5-6 osztályban (mind a két évben) van felvilágosítás óra ahol mindent elmondanak... ha kimarad ez a két év akkor meg ott van ált iskola 8 osztáy biológia ahol végig az emberi testet veszik a diákok...
2012. jún. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
Az első menstruáció megjöhet 9 éves korban, de ha 16 éves korig nem jön meg, akkor orvoshoz kell menni. 2 menstruáció között lehet 21 nap, de nem lehet több 35 napnál. Általában 45-50 éves korig menstruál egy nő.
2012. jún. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az első az kb,mint anyudnak,és gy 50 éves korig tart,de meglehet valami módon hosszabbítattni,és ettől elvileg energikusabbak,és kiegyensúlyozottabbak lesznek a nők,hogy még megvan nekik /nekem még nem jött meg,csak tudakozóttam/ 12L
2012. júl. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!