Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Túlzottan egyhangú ciklus! Mitől?

Túlzottan egyhangú ciklus! Mitől?

Figyelt kérdés
A legutóbbi, menzeszem elég "gyenge" volt, 4-5nap helyett 2 és 1-2 nap pecsételgetés. Azt olyan szinten egyhangú a ciklusom, hogy észre sem vettem a peteérésemet, és ezt hittem hogy félidőben vagyok, azt rájöttem hogy már a harmadik héten vagyok egy hét és megjön. Volt már nektek is ilyen. Vagy ez mitől lehet?
2012. jún. 27. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy az elözö nem rendes menzesz volt, és terhes vagy.
2012. jún. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Uhh...hát ez fantasztikus lenne, de az elején én is gondoltam rá, mert az előző menzesz előtt erős szurkálásokat éreztem, azt hittem, hogy beágyazódás, de ugye megjött, azt feltűnt, hogy gyenge és mikor elmúlt csináltam tesztet, de negatív lett, pedig addigra már ki kellett volna mutatni, plusz nincs semmi tünetem...
2012. jún. 27. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem akkor volt (egyszer az életemben), amikor terhes lettem ikrekkel: a megszokott idöben volt pár napos pecsételés, utána elmúlt, a következö hónapban meg teljesen eseménytelen volt a ciklusom. Csak amikor a következö alkalommal nem jött meg, gondoltam terhességre, és akkor potiziv lett a teszt.


Lehet, hogy amikor ezelött teszteltél, még nem volt elég erös a hormonszinted, vagy a teszt nem volt esetleg jó.


Próbáld meg még egyszer, drukkolok, hogy sikerüljön. Az eredményt ird meg légyszives...

2012. jún. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben van mindenféleképpen megírom...Az a baj hogy nem vártam túl sokat hogy kijöjjön a két csík, mert a férjem nem tudja hogy ennyire akarom, mert ő nem szeret rajta görcsölni. Lehet hogy túl hamar kidobtam, várok jövő hétig, meg jön e. Igaz van itthon egy de...nem tudom, lehet hogy a hétvége előtt megcsinálom! Köszönöm, a válaszokat és egyben kedves biztatásnak is veszem, remélem jól alakul minden. :)
2012. jún. 27. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!