Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek volt már hasonló tünete?

Kinek volt már hasonló tünete?

Figyelt kérdés
Mielőtt válaszoltok, - igen elmegyek orvoshoz, de nagyon ideges vagyok, érdekelne kinek volt már hasonló esete! A hüvely bemenetem kissé alatta felfedeztem egy kemény csomót! Kissé kemény, és kellemetlen, de nem fájdalmas! Fertőzés lehet? Esetleg valami más? Nagyon félek! A héten kell megjönnie, de még nem jött meg!
2012. jún. 27. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is az elmúlt egy hónapban tapasztaltam egy csomót, a szeméremajakban. Pici volt, majd megnőtt és most újra összement. Nem fáj, nem érzékeny. De igazából én sem tudom mi lehet ez. Orvoshoz még nem mentem vele.

Amúgy én arra gondoltam, lehet valami nyirokcsomó (?) csak mert utána néztem és az ágyéknál is vannak nyirokcsomók. Csak gondolom nem ott. :S

Szerintem amúgy NEM fertőzés!

2012. jún. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos látatlanban nem lehet semmit mondani. Majd az orvos kideríti.
2012. jún. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Látatlanba tényleg nehéz megmondani. Lehet egy szőrtüszőgyulladás is.
2012. jún. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm. Utolsó ... szerintem a hüvelyben nincsen szőr, tehát az ki van zárva!
2012. jún. 29. 18:42
 5/5 anonim ***** válasza:
A leírásodból nem volt egyértelmű hogy hol van, szőrtüsző tényleg csak kívül lehetne
2012. jún. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!