Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyaralás alatt fog megjönni a...

Nyaralás alatt fog megjönni a menzim, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Valószínűleg a balatoni nyaralásunk alatt jönne meg a menzim, mit tehetnék,hogy vagy előbb, vagy később történjen? Van erre valamilyen gyógyszer? Úgy hallottam, hogy Postinort kell bevenni, attól néhány napra megjön! Nem vagyok már gyerek!
2012. jún. 28. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha szedsz fogamzásgátlót azzal lehet eltolni. A népi praktikák nem jönnek be. Ezt a Postinort nem ismerem. A legjobb, ha elmész a nőgyógyászodhoz és kikéred a véleményét.

Mondjuk szerintem nem érdemes játszani egy nyaralás miatt a ciklussal.

2012. jún. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nőgyógyászodat kérdezd meg, hogy milyen gyógyszert javasol. A fogamzásgátlóval valóban el lehet tolni, de van valami más tabletta is erre a célra. Csak hosszú távon áttöréses vérzést okozhat. Abban meg nem vagyok biztos, hogy Postinor még létezik, bár lehet....20 éve még megoldás volt, de inkább felboritotta ciklust, mint előre hozta volna.
2012. jún. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!