Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyha egy nő menstruál,...

Hogyha egy nő menstruál, miért nem szeretkezhet?

Figyelt kérdés
Még nem nagyon vagyok tájékozott a szeretkezés dologról, még szűz vagyok, de már terezzük a barátommal az elsőt, és én nekem azt mondta, hogyha megvan, akkor inkább ne, mert azt hallotta hogy olyankor nem szabad. Ez igaz, és ha igen, miért nem szabad?
2012. jún. 28. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szabad olyankor is. Csak minden úszik a vérben utána, és azt a legtöbb fiú undorítónak találja.
2012. jún. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Mert nagy a fertőzésveszély a nyitott méhszáj miatt.
2012. jún. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. jún. 28. 17:54
 4/7 anonim ***** válasza:

mi szoktunk óvszerrel

amikor kevesebb a vérzés simán lehet


orál vagy anál meg akár durvább napokon.zuhany után ha tampont rakok fel.


19/L

2012. jún. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nagyobb a fertőzés veszély, meg nem biztos hogy a barátodnak lesz hozzá gusztusa
2012. jún. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elvileg szeretkezhet. Célszerű óvszert használni a nagyobb fertőzés miatt, és törölközőt rakni magad alá.

Sok nő és férfi valóban nem szeret menstruáció közben szeretkezni, mert kényelmetlen, és főleg a férfiak nem bírják a vér látványát. Persze vannak, akiket ez nem zavar.

2012. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szeretkezhetsz csak rakj magadután egy törölközőt vagy majd a barátod kiszívja
2012. jún. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!