Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves vagyok. és már több...

13 éves vagyok. és már több mint 2 éve van fehér folyásom már 2 éve nő a mellem és a hónalj és szemérem szőrzetem. Miért nem menstruálok? Másnak ha megjön a folyás utána pár hónappal menstruál. én miért nem? És a folyásomnak nincs kellemetlen szaga.

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 20:18
 1/5 anonim válasza:
Ne aggódj nemsokára te is menstruálni fogsz, lehet hogy hónapok, de az is lehet, hogy évek kérdése! Ha fehér folyásod van, az már egy jel, hogy hamarosan menstruálni fogsz, viszont nem mindenkinek 13 évesen jön meg, neked biztos később, és ez normális.
2012. márc. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az már jó ha szőrös a puncid és a hónaljad, ez már a nemi érés jele.
2012. márc. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Sajnos nekem 11 évesen jött meg elsőnek :((


11/L

2012. márc. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fannybaba8 válasza:
Nekem 13 :( Azóta is utálom...
2013. jan. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, nekem is kb. 2-3 évig volt fehérfolyásom, mielőtt megjött! meg már volt rendesen szőröm és mellem, de hát kinek mikor!

13 (L)

2013. jan. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!