Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnám kezelni a...

Hogyan tudnám kezelni a hüvelygombát menstruáció alatt?

Figyelt kérdés

Szerdán, 27.-én voltam nődokinál (sajna csak akkorra kaptam időpontot), aki megállapította, hogy gombám van és írt fel kúpot. Nem kezdtem el azonnal használni, kb.30.-ra vártam a havim, és addig a Canesten kombival próbálkoztam. Nem sikerült elhasználni, mert 1 nappal korábban állított be.

Mi ilyenkor a legjobb tisztálkodási/egyéb kezelési módszer ha azt szeretném, hogy ne legyen olyan durva a dolog, mint legelső napon, de már most érzem, h elkezdtem kicsit megint viszketni? Valaki küzdött már hasonlóval? Köszönöm a válaszokat!



2012. jún. 29. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:

A teafaolaj a legjobb baktérium és gombaolo a dokim szerint.

Jó még a borax glicerin,ennek enyhébb a hatása,és csak a gombát pusztítja.

2012. jún. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Drags Imun-kulsoleg,belsoleg
2012. jún. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Grapefruit cseppek belsőleg, Intim Segítség külsőleg. (G..gle-ban keress rá, ha érdekel)
2012. jún. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!
2012. jún. 29. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!