Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Koleganőm különös viselkedése,...

Koleganőm különös viselkedése, bővebben lent, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Koleganőm februárba jött vissza gyessröl (én a főnöke vagyok),azóta nagyon furcsán viselkedik, nagyon gyakran jár WC-re ,szinte óránként, mindég táskát viszz magával , olyasmi mint amikor a nők menstruálnak, tudom a feleségem is igy csinál... Bár nagyon jóban vagyunk nem szoktunk intim dolgokat megtárgyalni, már tavasszal feltünt hogy mindég nagyon hosszú pulcsikba jött,és sokszor ugy zörgött a nadrága mit a nejlon, ketten vagyunk a irodába és nagyon tistán hallatszik. Amióta meleg van csak szoknyába jön , ugyan csak az a zörgés, és töbször láttam hogy ha lehajult hogy valami furcsa van a bugyija(harisnyaja allatt). Mostanába rövidebb felsőket hordott és ma valamit kereset egy polcon és tisztán láttam egy percig, hogy valami felcsuszott a szoknjája fellé ,tistán láttam hogy pelenkája volt, még az oldalsó ragasztószallag is látszott. Persze már rég sejtettem hogy erröl van szó. De mit monjak neki? Biztos inkontinens. Még a feleségemet sem kérdezhetem meg, mert nem szereti ha a koleganőimröl beszélek. Mit mondjak neki hogy tudom hogy beteg vagy, láttam hogy pelenkát hordol, ez olyan megalázó lenne. Vagy csak csináljak úgy hogy nem veszem észre, talán ő is tudja hogy tudom, de látom menyire küzd hogy eltakarja magát, hogy ne lássam. Mit tegyek?
2009. júl. 8. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért mondanál neki bármit is?

Már bocs, de mi közöd neked ehhez?

2009. júl. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A munkavégzését befolyásolja? Rosszabbul dolgozik vagy más gond van vele? Ha nem, akkor semmi közöd hozzá, ez az ő magánproblémája. ha nagyon jó lenne a kapcsolat köztetek, esetleg barátilag szóba hozhatnád, de munkahelyi viszonylatban, pláne férfi és nő, ráadásul főnök és beosztott között nem tudok ilyen közvetlen viszonyt elképzelni. Amennyiben a munkavégzésére nincs problémád, nem tudsz mit tenni és nem is hiszem, hogy kellene, ez az ő dolga.
2009. júl. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
sajnos, nem lehet ezt megbeszélni, nincs köztetek ilyen viszony. megértem, nagyon rossz lehet mindig azt a zörgést hallgatni. nincs véletlenül egy női vezető is nálatok, ő szólhatna neki.
2009. júl. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene bármit is tenned? A "láttam, hogy pelenkát hordasz" - hát ne haragudj, de ez ritka bunkó beszólás lenne. Szerintem az lenne a legtiszességesebb, ha úgy tennél, mintha semmit sem vettél volna észre, van neki éppen elég baja nélküled is.
2009. júl. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hordok pelenkát, de ha rászorulnék és férfi főnököm ezt pusztán azért szóba merné hozni mert hallani véli a zörgést és mintha látta volna kivillanni, nos, én feljelenteném.

Ez nem játék, a másik ember méltóságát nem sértheted meg.

Saját alsóddal törődj.

2009. júl. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél úgy, mintha észre sem vettél volna semmit, mert ha szólsz, akkor nagyon belegázolsz a lelki világába. Szerintem elég baja van neki így is, biztos szégyelli magát ez miatt, de azzal teszed vagy teszitek neki a legjobbat, ha észre sem veszitek.


Amit meg az egyik válaszoló mondott, hogy mondjuk egy női főnök szólhatna neki, az meg elég nagy hülyeség. Miért kellene neki szólni? Senkinek semmi köze nincs hozzá, még a főnöknek sem, addig, amíg ez a problémája nem a munkájának a kárára vezet.

2009. júl. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az égvilágon semmi közöd ehhez. valószínűleg arról van szó, hogy a terhessége alatt vagy a szülés miatt meggyengült a hólyagizma és ereszt a vizelete. ez az ő abszolút magánügye, vérig sértenéd, ha felhoznád neki.
2009. júl. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Miért csináltok belőlem bunkó főnököt, nem vagyok az. Nagyon jóba vagyok vele is mint más kolegámmal vagy koleganőmmel. Mindketten házasok vagyunk, a feleségem is használt szülés útán olyan Tena betéteket ami olyan pelenkaszerü, már mint méretre, sőt még mostanába is használ ha nagyon menstruál,éjjelre vagy ritkán még a munkahelyére is, nem csinálunk belőle nagy ügyet, ha éppen látja hogy észreveszem hogy mit hord viccesen intézi el, ha például este nagyon zörög és duccos a pizsomanadrágja, rámmosolyog és azt monja na máma nem vagyok tul kivánnivaló. Nem azt mondom hogy koleganőm is ezt kéne tennie, neki lenne sokkal könnyebb az élete ha valahogy tudatnám vele hogy nem zavar az se hogy gyakran megy WC-re sem az ha például hallom a zörgést ha feláll ,neki lenne jobb ha nem takargatná mindég magát, természetesebben mozogna és hogy értelmetlen mondjuk egy pulcsit hordojon a derekán. Éngem nem zavar, nem mondom hogy nem kellemeseb egy csinos koleganő de abszolut nem zavar ö se. Pont az a probléma hogy jobb lenne ha tudná hogy tudom, főleg neki.
2009. júl. 8. 20:24
 9/9 anonim válasza:
Az inkontinencia ma már jórészt műtéttel gyógyítható, csak sokan szégyellnek vele orvoshoz fordulni. Hallottam már olyan nőkről, aki évekig inkább szenvedtek és csak rászánták magukat a műtétre. http://www.youtube.com/watch?v=pDt5QVLPo40 Egy ilyen rövid kisfilm meggyőző és elgondolkodtató célzás is lehet, de nem egy főnöktől! Valaki mástól, aki közelebb áll.
2010. aug. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!