Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan tudom, hogy elmúlt a...

Honnan tudom, hogy elmúlt a hüvelygombám?

Figyelt kérdés

Régen is erős fehér folyásom volt, meg volt, hogy "nehezen jött ki".

Egyzser voltam egy bulin rövidnadrágba plusz topánkába, viszont rettentő hideg volt...másnap mindkét petefészkem fájt...ezek után sárgás folyásom volt, így elmentünk nőgyógyászhoz. Felírt kúpot, tablettát ha a kúp nem hatna, plusz kenőcsöt.

A kúpot elhasználtam, de utána ugyanúgy nehezen jött ki a "folyás". A gyógyszereket bevettem, és nem tudom, mikor vagyok "gyógyult". Büdösnek szerencsére eddig se volt büdös,de honnan tudhatom, hogy kigyógyultam? (Viszketni se viszketett, csak ritkán).


2012. jún. 30. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj vissza a dokihoz majd ő megmondja hogy meggyógyultál vagy sem. Én is ezt fogom tenni. Mivel engem is ezzel kezelnek ,semmi tünetem nem volt csak a hasfájás.
2012. jún. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sejehajrecece válasza:
kóstold meg, ha zsíroskenyér íze van akkor már elmúlt
2012. júl. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!