Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok és nem fejlődök...

12 éves vagyok és nem fejlődök. Ez normális?

Figyelt kérdés
A melleim akkorák mint 2 pattanás, egy kicsit púposodtak de ennyi, már pólóban sem szeretek lenni, mert szégyenlem ezt. 40 kg vagyok. Még nem jött meg, és nem is nagyon szőrösödök, csak egy kicsit. Az osztálytársnőimnek már 13 évesen 75-ös melltartót kell hordaniuk, és szép kerek fenekük van, mondhatnám úgy is hogy szépen kifejlődtek. Nekem meg még cicifix sem kell. Néha érzékenyek az érintésre és megfeszülnek. Egy kicsit szélesedett a csípőm, de semmi több. Ez normális?

2012. júl. 1. 14:34
1 2 3 4 5
 1/45 anonim válasza:
51%
Hello! Ne aggódj még fiatal vagy! Probálj meg rendesen étkezni, kicsit sportolni! Kis test mozgás nem árt! Melleid idővel nőnek! Lehet nem lesz akkora mint egy kókusz golyó, de nőni mindennkép fognak! 40kg? Hát nem lehet mindenki 70kg+ Barátnőm is 47kg pedig már 20 éves ez genetika függő is.
2012. júl. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
40%
Ne szégyelld, hogy nem fejlődsz, mert nem tehetsz róla! Senki sem lesz attól értékesebb, hogy előbb fejlődik, és Te sem vagy kevésbé jó, mert nem úgy fejlődsz, mint a többi lány! :)
2012. júl. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:

Szarvas Zsolt: Úgy tudom, hogy akik sportolnak, azok lassabban fejlődnek. :/ Akkor a 40 kg túl kevés?


De a többi osztálytársnőimnek már olyan szépek, és ezért néha csúfolnak is a fiúk, meg olyan rossz nézni, hogy nekik szép nagy nekem meg semmi.

2012. júl. 1. 14:56
 4/45 anonim válasza:
Jogos! Nem kell aktív sport! Néha mozdulj ki! Igaz a sport valamilyen szinten hátráltatja fejlődést! De kis mennyiségben nem lesz semmi! Ne aggódj fejlödni fogsz! Többiek véleményét szard le csak ezt tudom mondani! Láttam olyan lányokat akik fiatalon tényleg nem egy divat bemutatóra mehettek volna! De pár év alatt annyit változtak összes férfit megkaphatott volna! :) Meg hát nem csak a külső fontos hanem a belső :)
2012. júl. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Értem. :) De a nővéremnek is meg anyukámnak is szép nagyok a mellei, és azért gondoltam hogy akkor nekem is kb. akkorák lesznek.
2012. júl. 1. 15:04
 6/45 anonim ***** válasza:
Normális. Majd később megindul. Vagy, nem... vannak genetikailag kismellű nők is.
2012. júl. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Csak én nem vagyok megelégedve a kicsikkel, egyszerűen szégyenlem, de remélem hamarosan megnő. Néha viszket, feszül, és fáj, volt hogy egész tesi órán fájt.
2012. júl. 1. 15:12
 8/45 A kérdező kommentje:
40 kg kevés ebben a korban? Van barátnőm aki már 50 kg, neki vannak szép mellei.
2012. júl. 1. 15:14
 9/45 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló vagyok. Soha semmit ne szégyellj, amiről nem tehetsz!!! :) Te attól ugyanolyan jó és értékes lány vagy!!! :)
2012. júl. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
De zavar hogy mindig nézik hogy nincs... :((
2012. júl. 1. 15:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!