Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik gyógyszert ajánljátok...

Melyik gyógyszert ajánljátok menstruációs fájdalmakra? Azt is írjátok le, hogy mennyire vagytok hasfájosak. Köszönöm.

Figyelt kérdés
2012. júl. 1. 21:59
 1/5 NoDr válasza:
attól függ vény nélkül vagy azzal.nekem nagyon erős görcseim szoktak lenni,bár már 1ideje enyhült,de én régen apranax 250mg(sok mindenre írják ezt mert erös fájdalomcsillapító) vényre kapható,ha anélkül kell akkor csak gyengébbet tudok mondani,amik nekem nem nagyon váltak be,de azok közül talán az algoflex M volt ami enyhítette,de meg nem szüntette teljesen.
2012. júl. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
most én is azt szedem az algo flex M-et, de csak 1-2 órára enyhíti..:/
2012. júl. 1. 22:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Meristin is szokott segíteni.
2012. júl. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem elég erőssen szokott görcsölni..én a Cataflam-ot használom és nekem segít.
2012. júl. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NoDr válasza:
igaz a cataflan is jó,de ezek drágábbak.vényre kaphatsz jót,cataflam,apranax de ezek 1000 ft felett vannak,de szerintem megéri,mert tényleg hatnak,és nem kell annyit szedni,és hamar elmúlik a fájdalom.
2012. júl. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!