Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruacios fajdalmakra...

Menstruacios fajdalmakra valami hatásos módszer?

Figyelt kérdés
Holnap utazom el és 2napja nagyon görcsölök es lehet meg fog jönni de ha nekem megjon akkor kb megsem tudok mozdulni. Valami jó megoldas van vagy valami.....!?
2012. máj. 10. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csak úgy általánosságban kérdezted volna, azt mondtam volna, igyál sok vizet, nekem az bevált, de konkrétan utazás előtt nem ajánlanám... Régen volt ilyen bajom, akkor a Nospa illetve a Cataflam nevű gyógyszer segített (nem vagyok benne biztos, hogy így kell leírni a nevüket).
2012. máj. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Algoflex-M nekem nagyon bevált! Egy rózsaszín és egy sárga tablettából áll, egyik a fájdalomcsillapító, másik a görcsoldó, de együtt kell bevenni.

Barátnőm olyankor cickafarkfű teát iszik, neki jó, én még nem próbáltam.

2012. máj. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lugosito gyogyteat iszok jo ideje. Szerintetek az hasznos? Cataflam? Egy egész?! Köszönö' a valaszokat
2012. máj. 10. 12:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, egy egész. Elég szépen kiüt. MEg ha megérkeztél, ülj be a forró víz alá a zuhanyban és engedd a hasadra a jó meleg vizet.
2012. máj. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2012. máj. 10. 12:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Málnalevél tea is jó,azt már most lehetne iszogatni, de ugye ha elutazol, akkor ez kilőve. (De máskor hasznos lehet kipróbálni.)


Vigyél magaddal gyógyszert szerintem, az Algoflex M pl. jó.

2012. máj. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!