Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves múltam a mellkasom...

14 éves múltam a mellkasom olyan mint egy deszka. Már régóta nő a hónaaljszőrzetem, és a fanszőrzetem. Se mell, se menstruáció. Nagyon zavar hogy minden lány osztálytársamnak van melle nekem pedig nincs. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 12:26
 1/8 anonim válasza:
16%
lehet hogy fiú vagy megnézted már odalenn??
2009. júl. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Türelem rózsát, formás cicit és menstruációt terem. Én még 16 évesen is deszka voltam, most meg formás melleim vannak. Azt az időszakot meg még vissza fogod sírni, amikor nem kellett havonta 5 napig tampont/betétet használnod. Ne aggódj, ráérsz!
2009. júl. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van akinek még csak 17-18 éves korába jön meg de ne aggódj a melled is meg fog nőni. Nem biztos hogy hatalmasra de az szerintem nem is szép. Inkább legyen kicsi de formás
2009. júl. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj... majd szépen lassan. Mikor be fog dagadni a mellbimbód... akkor már nincs sok hátra. fúúúúú emlékszem amikor már minden osztálytársamnak cicije volt csak nekem nem... meg mindenkinek megjött. Nagyon rossz volt. De akkor is én voltam a középpontban mert úgy csináltam mintha nem érdekelne az egész... pedig mennyire hogy érdekelt. De mégis velem akart járni a legjobb pasi a suliban. Mai napig nem tudom miért... talán azért mert magabiztosnak mutattam magam. Szóval próbálj megnyugodni... nem sokára eljön a te időd is! :)
2009. júl. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
pontosan ez a helyzet velem is koppra ugyanez!!!!! már fáj egy jó ideje meg dagad de nem nagyon nő!!!!!
2009. júl. 13. 09:37
 6/8 anonim ***** válasza:
A nőknek nincs fanszőrzete.Az a férfiaknak van.Nekünk szeméremszőrzet van.
2009. okt. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sebaj egy kutya mind a kettő sir akarom mondani szőr! :)
2009. okt. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem 13 éves koromban jött meg de a növéremnek 16 éves korában... nincs ebben semmi ciki várj még egy picit és itt lesz az ideje..
2009. dec. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!