Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj ha ilyen korban még...

Baj ha ilyen korban még szinte alig fejlődtem, és 2 éve van folyásom, de még a nemjött meg?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és még nem menstruálok. A melleim épphogy egy kicsit megvannak duzzadva. Igaz hónaljszőrzetem van, meg ott lennt is szőrös már vagy 1 éve. Fehér folyásom is már legalább 2 éve van, ha nem több.

2012. júl. 2. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
16 éves korodig nem baj, ha nem menstruálsz. Ha addig sem jön meg, akkor viszont orvoshoz kell menned.
2012. júl. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Első vagyok. A melled mérete miatt se aggódj, mert mindenki más ütemben fejlődik, és a Te melleid is még évekig nőhetnek.
2012. júl. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ne ess kétségbe, 14 évesen én is pont ebben a cipőben jártam... aztán hopp, 15 évesen megjött, és ezzel be is hoztam minden lemaradást! :D :) a folyás jó jel...szerintem hamarosan neked is meg fog jönni,nincs semmi baj,ami miatt aggódnod kéne!
2012. júl. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Csak próbálok nem foglalkozni a csúfolgatásokkal meg ilyenek,de nem könnyü,mert a mostani világban minden 10 éven fölüli lánynak már nagy mellei vannak. Én tudom, hogy nekem is lesz,csak ki kell várni,csak ne csúfolnának :( Mindegy én kitartó vagyok,szerintem is kb. 1-1.5 év és minden rendben lesz :)

mégegyszer köszönöm a válaszokat! :)

2012. júl. 2. 12:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! :) Az első 2 válasz írója vagyok. Ne szégyelld magad, mert nem tehetsz róla, hogy később fejlődsz. Egy fejlettebb lány se attól értékesebb, mert hamarabb nő a melle és előbb menstruál, és Te sem vagy attól kevésbé jó, hogy még nem menstruálsz, és kicsik a melleid!!! :) Ne keseredj el! :) Te ettől még ugyanolyan jó és értékes ember vagy!!! :)
2012. júl. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdező... azok,akik most csúfolnak (idióták egyébként), lehet,hogy 2-3 éven belül azért fognak sírni,mert Te leszel a legcsinosabb közöttük... ;) :D nem szabad elkeseredni...lehet,hogy akár már most nyáron elkezdődik a dolog,és mire visszamész a suliba, minden a "helyére kerül"! :)
2012. júl. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató szavakat! :))
2012. júl. 2. 12:54
 8/9 A kérdező kommentje:
És ha szabad kérdezni,kedves válaszolók,emlékeztek rá,hogy nektek mielőtt megjött meddig volt fehér folyásotok? Mert nekem már legalább 2 éve van,és mások szerint ez a nemnormális,bár mindenkinél máshogy van.
2012. júl. 2. 13:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Van akinek pár hónappal a fehérfolyás kezdete után jön meg a menstruációja, és van akinek csak 3 vagy akár több évvel később. Mindegyik eset normális, de ha 16 éves korodig nem menstruálsz, akkor orvoshoz kell menni!
2012. júl. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!