Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna folyásom van tegnap...

Barna folyásom van tegnap reggel óta, ma pedig megjött. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel úgy ébredtem fel, h nedves voltam. Tettem be betétet, megfürödtem minden, fehéres volt. Aztán barna kezdett lenni, aztán mintha véres lenne, de csak kis mennyiségű. Ma reggelre meg teljesen piros, mintha megjött volna. Most kell megjönnie amúgy is, de az előtte lévő barna/fehér folyást nem tudom hova tenni. Valaki segítsen, beteg vagyok vagy ez normális vagy mi? L/20
2012. jún. 25. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha semmi tüneted nincs, akkor normális.
2012. jún. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
barna=vér gratulálok, menstruálsz
2012. jún. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
érdekes, amikor elvetéltem, ömlött belőlem a vér, bementem ügyeletre, az orvos is azzal kezdte h menstruálok... amig meg nem ultrahangozott... 2,5 hónapos baba volt. Szóval meg tudom különböztetni, hogy menstruálok, vagy más van a dologban...
2012. jún. 25. 12:17
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem mindig olyan volt amikor megjött a mensim :)


12 hkm

2012. jún. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kis hormonzavar lehetett, szerintem belefér.
2012. jún. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj,van ilyen nem mindig egyformán jön meg.
2012. jún. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!