Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nagyajkaimon megjelent pár...

A nagyajkaimon megjelent pár csomócska, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Tegnap este még csak kettő volt, akkor azt hittem, hogy esetleg szőrtüsző gyulladás, de most voltam zuhanyozni, és egyre több van. Borsó nagyságú kemény tapintatú, olyan mint egy zsírcsomó. Vajon mi lehet ez? Aggaszt eléggé. Elmúlik magától?
2009. júl. 9. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért nem mész el orvoshoz? és ha valami komolyabb akkor is megvárod hogy elmúljon magától?

Amúgy sokminden lehet ez amit leírtál. DOki

2009. júl. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ott is vannak pórusok, amik eltömődhetnek (hasonlóan, mint a mitaszer),és bizony, fel tud gyülemleni benne a faggyú vagy a genny.

Nekem is volt, nagyon fájt, így elmentem vele a nőgyógyászomhoz.

Kellemetlen volt, de kezelte. Pontosabban kitisztította. Akkor mondta, hogy durvább esetekben körbe is injekciózhatják, és nyumják/tisztítják ki.

Érdedmes megmutatnod nőgyógyásznak, mert esetleg, lehet más is. Így leírva erre gondolok. (Megpróbálhatod te is kinyomni, de nagyon érzékeny a terület és eléggé fájdalmas.) Egy orvosi pillantást csak megér.

(Ha nagyon egyszerűen akarnék fogalmazni, olyan, mintha egy pattanás akarna ott készülődni.)


Üdv!

2009. júl. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azonnal menj orvoshoz! Nekem a mellemen volt 3 borsó nagyságú csomó, később kiderült, a mellrák egyik veszélyesebb fajtája. Nehogy valami baj legyen! Menj el egy orvoshoz, vizsgáltasd ki magad! Nem szabad várni.

Persze, nem biztos hogy ez a baj, de mióta engem mellrákkal diagnosztizáltak azóta rosszra gondolok!

2009. júl. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nálunk a nőgyógyászhoz minimum egy hónapra adnak időpontot. És ez tegnap estéről ma reggelre alakult ki. Szóval ne csak azzal dobálózzatok, hogy menjek dokihoz, mert azt már meg tettem volna, ha van rá lehetőségem.
2009. júl. 9. 13:43
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
"Szóval ne csak azzal dobálózzatok, hogy menjek dokihoz..." Ez meg mégis milyen hangnem??????? Téged egy tehéncsorda nevelt fel?!?! Nemhogy megköszönnéd, hogy volt néhány jószándékú ember, aki segíteni próbált... Még jó, hogy ki nem kéred magadnak, hogy válaszolni mertek! Ha ilyen nagyon okos vagy, akkor azt is tudhatnád, hogy nőgyógyászati ügyelet is van a világon sürgős esetekre.
2009. júl. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Akkor fogalmam sinc, mit vársz tőlünk! Így leírva, nem látva mást nem tudunk javasolni, csak azt, hogy orvos. Nem tudom, hogy hol laksz, mennyi idős vagy, de nem hiszem, hogy csak egy doki van a környéketeken. Ha esetleg Bp-en laksz, helyből 2 tuti orvost tudok neked ajánlani. Ha érdekelj szólj, és privibeb átküldöm.

Amúgy ez szerintem ambuláns eset, olyan nincs,hogy várj vele 1 hónapot!

Ha másként nem megy, szólj anyukádnak, ne félj, 1 órán belül intézni fog neked dokit, aki 2 napon belül fogadni fog.


Üdv!

2009. júl. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, és nincs a környéken több doki. Illetve van, de magánhoz nem megyek. Voltam már nőgyógyásznál nem egyszer.
2009. júl. 9. 15:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Háááát, ezek után csak azt tudom mondani, hogy vagy kivárod az 1 hónapot, vagy ambulánsan kiköveteled, hogy nézzenek meg.

Ennél többet nem tehetünk érted, ha megfeszülünk se.


Üdv!

2009. júl. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nekem is sokszor elojonnek ezek, en eloszor azt hittem, hogy herpesz, ugyhogy gyorsan el is vittem dokihoz. ugyanez a csomo dolog, fajt is, piros is volt. azt mondta nem herpesz, csak a borotvalas miatt neha begyulladhat a bor, mossam babaszappannal. azota valamivel jobb, de meg mindig elo szokott fordulni. csak par napig van ott, utana magatol elmulik, nincs semmi nyoma. en nem aggodnek a helyedben, de azert szerintem is mutasd meg dokinak, ha tudod :)
2009. júl. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!