Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 éves lány vagyok és pár...

15 éves lány vagyok és pár napja megjelent a hónaljam és a mellem között egy kisebb bőr alatt érzékelhető gömb/csomó. Az a kérdésem hogy lehetséges e hogy mellrák gyanú és mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mellékesen fájnak a melleim is ,és késik a menstruáció.Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 11. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

menj orvoshoz.

akármi lehet,sose tudhatod így.

szolj anyukádnak,és menjetek el dokihoz,mindenképp.

2011. aug. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Csatlakoznék az elsőhőz ! Mindenféleképp menj el orvoshoz.Veszíteni nem vesztesz semmit sem :)
2011. aug. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezekkel mind tisztában vagyok és köszönöm a válaszokat. Ma el is megyek orvoshoz, de valami konkrétat esetleg tudnának/tok mondani hogy lehetséges e hogy zsír csomó vagy valami súlyosabb..? mert amúgy a mellemen semmi változás nincs.. jó lenne olyan segítségét kérni ebben aki már átesett iylenen.. :/
2011. aug. 12. 00:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért kell elmenni orvoshoz, mert csak ő tudja megállapítani, hogy mi bajod van, miután megvizsgált. Látatlanban nem lehet semmit mondani.
2011. aug. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

az első vagyok.

nekem volt már egy kis csomó a fülem mögött...semmi komoly nem volt,nem tudta az orvos h mitől,de megnyugodtam....

a csomó az nemvolt nagy,csak olyan egy flakon dugója kb.

aztán adott valamit amivel kenjem és elmúlt...

mivel nem látjuk,hogy neked az ott milyen,mekkora,nemtudjuk megállapítani...még ha látnánk se tudnánk miaz, csak azt tudom mondani menj orvoshoz!!

még ha valami komolyabb is,talán időbe mész és tudják kezelni,ne halaszgasd...

2011. aug. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
KÖszi a válaszokat!
2011. aug. 17. 22:52
 7/9 granat35 ***** válasza:
szerintem is menj dokihoz amig nem faj valoszinu zsircsomo
2011. okt. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem lehet egyszerűen nyirokcsomó duzzanat vagy szőrtüszőgyulladás is nem feltétlen rák, sőt az elég valószínűtlen mivel ilyen fiatal vagy

menj háziorvoshoz és kérdezd meg mit csinálj vele

2011. okt. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én már jártam így és elmentem a háziorvoshoz, aki azt mondta h igaz h kicsit meg van nagyobbodva, de nincs vele semmi probléma.
2011. okt. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!