Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elhagyhatom a nőgyógyász...

Elhagyhatom a nőgyógyász felírt készítmények közül az egyiket?

Figyelt kérdés
Szóval kaptam egy kúpot, meg két különböző kapszulát. Az egyiknél azt olvastam (heti egyszer szedendő), hogy óvatossággal fogyasztandó máj-, vese, ill. szívbetegség esetén. (Fluconazole Q Pharma) Én gyanakszom a szívritmuszavarra. Néha félrever a szívem, néha túl gyors, a vérnyomásmérésnél, meg néha kihagy pár másodpercet. Merjem bevenni, mert nem sok vizet zavar, vagy jobb az óvatosság, és valószínű, hogy a másik kettő is elég?

2012. júl. 2. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Hagyd el, de a nőgyógyászodnak mindenképpen szólj!
2012. júl. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Meg még másik 100 fajta gyógyszernél szerepelnek ugyanezek a dolgok. Ha gyanakszol valamire, akkor mindenképpen vizsgáltasd ki magad.

Amúgy nem véletlenül írtak ennyit. Ez a kapszula hüvelygomba ellen van, én is kaptam már ilyet. Gondolom a kúpok közül az egyik helyileg, a hüvelyben hat a gomba ellen, a másik pedig lehet a hüvelyflóra helyreállító kúp, de csak gondolom, mert engem is így kezeltek.

Ha nem akarod, hogy visszatérő gombád legyen, mert nem kezeltek ki rendesen, akkor szerintem ajánlatos bevenni, de ha ennyire aggódsz, akkor nem tudok jobbat, menj vissza a nőgyógyászatra és ott majd megmondják, feltétlenül kell-e szedned.

2012. júl. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!