Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma barátommal gumi nélkül...

Ma barátommal gumi nélkül szeretkeztünk, lovagoltam rajta, de kb csak olyan 10 percet. Mensi előtt vagyok, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat kérek,de azon gondolkoztam,hogy sokaknak még úgy sem jön össze a gyerek,ha tervezik és akarják,sok esély van hogy terhes vagyok?
2012. júl. 2. 19:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz.
2012. júl. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
igen
2012. júl. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
beléd élvezett? Amúgy esély van rá, de szerintem nem leszel terhes.
2012. júl. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha sperma került a hüvelyedbe, akkor bármikor terhes lehetsz! A szervezetben előfordul rendkívüli peteérés is. Mindig védekezzetek, ha el szeretnéd kerülni a nem kívánt gyermekáldást. Egy abortusznak mind fizikálisan, mind pszichésen nagyon súlyos szövődményei lehetnek.
2012. júl. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem élvezett belém.
2012. júl. 2. 19:29
 6/14 A kérdező kommentje:
De folyton kicsúszott amúgy és nem volt mélyen benn.
2012. júl. 2. 19:30
 7/14 anonim ***** válasza:

Igen, lehetsz terhes.

Azzal meg ne reménykedj,hogy sok nő akar gyereket,de nem esik teherbe,mert nem te vagy az a sok nő. Van aki nehezen esik teherbe. Van aki nem is tudja hogy meddő,és van akire elég a ránéz a pasija és 3 hónapos terhes( értsd,rögtön teherbe esik)

Nem tudhatod te melyik vagy. De bármikor teherbe eshettél a szex folyamán.

2012. júl. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
tenyleg barmikor teherbe eshetsz.. vigyazni kell. mi a baratommal mar 2eve elunk nemi eletet es soha nem hasznaltunk ovszert. nem is tudom milyen ovszerrel:P
2012. júl. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
de szedsz tabit?:)
2012. júl. 2. 20:19
 10/14 anonim ***** válasza:
nem. es nem is akarok. sok a mellekhatasa
2012. júl. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!