Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hete késik de ma már néha...

Egy hete késik de ma már néha éreztem hogy picit fáj a hasam mikor fog megjönni? Elvileg nem lehetek terhes mert védekeztünk és nem lyukadt ki a gumi, megnéztük utána, de akkor mér késik ennyit?

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 19:38
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
mert nem óramű...
2009. dec. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:

Nah ez jó kérdés, mivel nekem is egy hete késik, óvszerrel védekeztünk, apró görcsök vannak az alhasamban, a várt menses után 4 nappal, reggel néztem tesztet és halvány vonal sem volt. Ideges vagyok, így hányingerem van, ahányszor erre a tényre gondolok, hogy késik, pedig nem szokott. És ez egy ördögi kör.

Nah mindegy.

A várt mensi előtt pár nappal, de jobb pár nappal utána megnézetni egy teszttel, de mivel neked egy hetes késésed van, ezért biztos kimutatná egy gyengébb teszt is. Nekem a Gabriel, Discolor+ vált be. Mármint mindkettő negatív volt, de elég pontos. Szóval bármilyen teszt megfelel. Gondolom nem szeretnél még picurt.

Amúgy milyen a hüvelyváladékod? Elméletileg ha ilyen fehér színű, kissé krémes, akkor terhesség-gyanús. A terhesség első jele közt van a mellfájás, ami akár az első 2-3-4. héten jelentkezhet, egyéntől függően. Szóval elég hamar. Ha a pároddal több, mint ennyi hete feküdtél le és nincs mellfájás, akkor talán valami más lehet. Lehet, csak kihagy.

2009. dec. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Első hozzászólótól kérdem: akinek még soha nem késett vagy 3 napnál többet, és most egy hete késik...akkor lehet véletlen, szóval néha előfordul?
2009. dec. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Átlátszós folyásom van, olyan ami eddig is volt. Még nem akarok babát. Az bekavarhatott, hogy barátommal vasárnap voltam együtt, és elvileg kedden megkellett volna jönnie?
2009. dec. 15. 20:01
 5/36 anonim ***** válasza:

Hát figyelj...ha vasárnap is óvszerrel csináltátok és nem volt problem utána (kiszakadás), akkor ne parázz. Holnap vegyél tesztet, csütörtök reggel az legyen az első dolgod, hogy megcsinálod. Első vizelet a legjobb. Lehet a karácsony vagy valami miatt van ez, mert nekem is ugyanez van, hogy késik egy hetet :D. Nekem is átlátszó a folyásom, mint két menses között.

Elmondanád, hogy milyen tüneteid vannak még? (hányinger, hátfájás, akármi). Csak mert ha neked is hasonlók, mint nekem, akkor kissé megnyugszom.

2009. dec. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Nekem nincs semmi tünetem, egyik nap kicsit fájt a derekem, mint menszinél szokott de semmi más
2009. dec. 16. 07:26
 7/36 A kérdező kommentje:
Megvan keményedve a hasam alja, ez a menszi jele vagy terhesség is lehet?
2009. dec. 16. 11:36
 8/36 anonim ***** válasza:
de miért nem csinálsz tesztet??? mi innen csak találgatni tudunk, a teszt meg megmutatja. ha húzod halasztod akkor az még nem változtat a dolgokon: ha terhes vagy akkor már most is az vagy, csak nem tesztelted le. ha nem akkor nem.
2009. dec. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Ma vettem tesztet és csak holnap reggel tudom megcsinálni
2009. dec. 16. 12:17
 10/36 anonim ***** válasza:

Hát sok szerencsét!

Amúgy...ha halvány is a teszt, akkor az terhesnek számít!

Kemény a hasad? Hát....asszem 2 vagy 3 hónaposnak kell lenned, hogy látható legyen a hasadon. De ebben nem vagyok biztos. Holnap írd meg az eredményt!!!

2009. dec. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!