Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudom már 1000 meg 2 ilyen...

Lanyocska@ kérdése:

Tudom már 1000 meg 2 ilyen kérdés van DE?

Figyelt kérdés
ebben a hónapban 13-14-15-én megyünk nyaralni.. ott ugye aqua park, strand, csuzdázás. :) szóval valószinű akkor fog megjönni valahogy a mesit előrehozni? hgy már pl holnap meegjöjjön? vagy késleltetni? fogamzásgátlót nemszedek! :) köszönöm az értelmes válaszookat!

2012. júl. 2. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha tudod, hogy 100 meg 2 ilyen kérdés van, akkor miért nem nézed meg ott a válaszokat???
2012. júl. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kérlek segíts. :)
2012. júl. 2. 22:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs segítség, mivel te alkalmazkodsz a menstruációdhoz, nem fordítva.
2012. júl. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jól írod. 1000 meg 2 ilyen kérdés volt már. Talán el kellett volna olvasni a válaszokat is hiszen 1000 meg 2 válasz is volt

A menstruációt nem lehet sem késleltetni sem előrehozni. Nem a te szervezeted fog alkalmazkodni az igényeidhez,hanem neked kell a szervezetedhez alkalmazkodnod.

Nem jó sem a citrom,sem a só vagy a ráolvasás.. Ha megakarjönni akkor meg is fog jönni.

Vegyél tampont és írány az aqua park, strand, csuzdázás.

2012. júl. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az eseted nem egyedi, semmiben nem tér el a többi kérdéstől, hogy neked is meg kelljen kérdezni. Emiatt azokból a válaszokból is hasznos információt tudsz szerezni, csak utána kell(ene) nézni. Még ha 1-2 éves kérdést is találsz ezzel kapcsolatban, nem változott a tudomány sem annyit, hogy valami vadi új megoldás létezne a problémádra.
2012. júl. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igaza van a 2. válaszolónak abban, hogy Neked kell alkalmazkodni a menstruációhoz. Egyébként nem baj, ha megkérdezted, hiszen azért van ez az oldal, hogy bármit meglehessen kérdezni.
2012. júl. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
azért gondolom hogy segítetek mert mind az ezer meg kettőnek válaszoltatok.. akkor nekem mirét is ne? :)
2012. júl. 3. 19:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Már válaszoltunk...
2012. júl. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!