Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1000. ilyen kérdés, de mi...

1000. ilyen kérdés, de mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Előre kérek mindenkit, hogy ne oltson le és kiabáljon velem még így neten keresztül sem, ha lehet!

Az a helyzet, hogy egy hete viszketek ott lent, nem égetően és fájdalmasan, csak viszket. Ma vettem észre, hogy a folyásom túrós, de esze ágában sincsen másmilyen lenni és nem tudom, mi ez, rohadtul félek, 13 éves vagyok. Hüvelygomba? Valami más gombás fertőzés? Mik lehetnek a lehetőségek? És ha az, mit csináljak először, mihez kezdjek? Bárcsak feleslegesen aggódnék... Már sírok, légyszi segítsen valaki!


2010. jún. 2. 18:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Megjött már a menszeszed? Ha nem akkor lassan megfog mert ezt úgy hívják hogy fehér folyás és teljesen természetes a nőknél.


Ha megjött már és az első 8 hónapba vagy az sem baj!


De ha már 1-2 éve van szólj anyukádnak

2010. jún. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
4 éve lesz lassan, hogy megjött
2010. jún. 2. 18:11
 3/22 A kérdező kommentje:
nem segített olyan nagyon sokat ám az első válasz, aki itt jár, könyörgöm, válaszoljon!
2010. jún. 2. 18:17
 4/22 anonim ***** válasza:
52%

valószínűleg valami gombás fertőzés, vegyél intim mosakodó gélt, azzal mosakodj "ott lent", mert a sima tusfürdők nem erre vannak kitalálva. plusz kend be canestennel utána.


ha 3-4 napon belül nem javul, szólj anyukádnak és menjetek el nőgyógyászhoz. nem ciki én legelőször olyan 4-5 évesen voltam egy uszodai malőr miatt :D

2010. jún. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Szió!


Szerintem ez hüvelygomba.

De ne ijedj meg!

Menjetek anyuddal el nőgyógyászhoz, és ő majd ír fel neked rá valamit.

Magadat ne kezeld otthon semmivel, még ha itt kapsz majd ilyen tanácsokat.

Ezt akárhol elkaphattad; uszodában, közös wc használattal, bárhol.

Szóval irány a doki, és ne félj!!

2010. jún. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat, remélem tényleg nem lesz semmi baj, azért várok még egy napot vele... nem teljesen ide tartozik, és persze tudom, hogy gáz, hogy ilyen beszari vagyok... de hogyan mondjam ezt meg anyunak? nem fogok odaállni elé, hogy anya, szerintem hüvelygombám van. hogyan vezessem ezt a témát elő?
2010. jún. 2. 18:29
 7/22 anonim ***** válasza:

Szerintem így: "Anyu, szeretnék mondani valamit.

Erre Ő: És mit?

Erre Te: hááát, azt, hogy nincs valami rendben velem.

Erre ő biztos megkérdezi, hogy mi a baj, mi történt.

Erre Te: a nemi szervemből ( vagy hívd, nevezd, ahogy te szoktad) valami furcsa jön, meg viszket.

Szerintem Anyu, orvoshoz kellene mennünk"

Elég jó??

2010. jún. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Menj el szépen a gyógyszertárba és vegyél Canesten kombi nevű készítéményt. A csomagban lesz három darab hüvelykúp, ezt lefekvés előtt kell felhelyezni. Ezenkívül lesz benne egy tubus krém, melyel a hüvelybemenetet és a kisajkakat kell bekenni.

A kezelés alatt nappalra és éjszakára is tegyél a bugyidban tisztasági betétet, mert a készítmény picikét kifolyik.

2010. jún. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
köszi, nagyon rendesek és segítőkészek vagytok, megpróbálok beszélni majd anyuval erről, de szerintem csak holnap, tényleg mindenkinek nagyon köszönök mindent!
2010. jún. 2. 18:55
 10/22 anonim ***** válasza:
Egy 13éves lánynak ne ajánlgassunk már olyat, hogy menjen el a gyógyszertárba canesten kombi hüvelygomba krémet!!
2010. jún. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!