Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Cypromix fogamzásgátló...

A Cypromix fogamzásgátló tabletta okozott nálatok agressziót?

Figyelt kérdés
Már 4 hónapja szedem és a párom elmondása szerint azóta vagyok agresszívabb, illetve hisztisebb.

2012. júl. 3. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
nálam nem, én 5 hónapig szedtem, sajnos viszont híztam tőle és egyáltalán nem volt libidóm
2012. júl. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kire hogy hat... Én 9 hónapig szedtem, semmi bajom nem volt tőle, sőt, csak előnyös hatásai voltak. Annyit nem szerettem, hogy visszafogta a libidóm. Ennyi. :)
2012. júl. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem túl sok a libidóm tőle, agresszív vagyok néha, de nem tudom h tőle e, inkább a pco tól mint a gyógyszertől, három nap helyett elég hetente mosni a hajam, mert nem zsírosodik, menzim is beállt, de a cickafarkfű tea is segített benne, ettől nem lett gombám, de mástól igen, mindenkinél máshogy hat, nekem endokrinológus írta, cisztákra szedem, magas volt prolaktinom, de sem pattanásos, sem szőrös nem vagyok, nincs cukrom, és vékony vagyok, mellem azért kicsit nőtt tőle, meg palyzsmirigy gondom is van, örökletes, csak most jött ki egy éve, 26 vagyok, letroxot is szedek, cypromixet két éve
2012. júl. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmiféle hormon gyógyszer szedését nem tartom egészségesnek, mert mindig utólag jönnek ki legtöbbször a komolyabb bajok amelyet a hormon okozhat.


Én egy hónapig szedtem fogamzásgátlót, szülés utáni mütét miatt-- egy agresszív lettem a szobából kihajítottam a fotelt a férjemhez, bemenekült a spejzba-- annak az ajtaját szétrepesztettem mire lehűltem-- a férjem akkor a spejzban aludt. Másnak a munkahelyemen el kezdtem remegni alig álltam a lábamon, aztán szikrákat láttam és tomboltam a fejfájásom miatt-- a mentő vitt be vénásan agy-értágítást csináltak, és letiltották a fogamzásgátló szedését. --de azóta a jobb fülemre rosszul hallok a mély hangokat csak ha hangosan beszélnek, különben nem csak a magas hangok értelmetlen összevisszaságát.


A férjem azóta se engedi semmilyen tabletta szedését. Ő vigyáz arra, hogy ne maradjak terhes. Ha másképp nem,akkor azért van az óvszer, hogy azt kell megtanulni használni !!!

2012. dec. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!