Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi van a cicimmel? Mik ezek?

Mi van a cicimmel? Mik ezek?

Figyelt kérdés

19éves lány vagyok. nem vagyok hormonzavaros meg semmi ilyesmi. voltam már mell ultrahango kb 2hónapja mindn oké.

de mostanában napi rendszerességgel biszket a jobb bimbóm közepe, pedig nem száraz meg semmi.

ma dörzsöltem erre láttam h mindkettő közepe ugy picit "vágott" és mindkettő közepében van 1-2 fehér kis valami mint 1 pici tühegy nem tudom mi az de nem nyultam hozzá, eddig is ilyen volt.

meg a jobb cicim körül enyhe szőrszálak vannak, mitől?

alig látszik, de engem nagyon zavar


2012. júl. 3. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ártalmatlan dolog.
2012. júl. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

most olvastam utána h a bimbók tetején vannak pontok azok kis tejkivizető nyilások és ez minden nőnél látszik.

a viszketés szerintem lehet attól h zárt a pólóm, de itthon viszont nem hordok melltartót-utálom.

meg lehet a melegtől is sztem

2012. júl. 3. 16:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenkié olyan. Viszketés lehet szárazságtól, műszálas ruhától, most a nagy melegtől is, kend be körömvirág krémmel.
2012. júl. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is rögtön erre gondoltam,hogy ebben a melegben fontos olyan ruhát viselni,ami jól szellőzik,mert ha nem kap elég levegőt a bőröd attól is viszkethet.
2012. júl. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi megyek is és bekenem
2012. júl. 3. 16:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Én barátnőmmel is ez van zárt műszálas pólót visel ilyen melegbe és jól bele izzad még a pamutba is munkahelyén meg ugye kell a melltartó és ott sincs hideg. Neki rendesen ki van száradva a bimbója és nagyon viszket neki. Kend be testápolóval és szellőztesd tehát ne vegyél fel pólót ha nem muszáj. Ha nincs otthon senki legyél félmeztelen, komolyan mondom mert szellőznie kell neki. Barátnőm is csak ezért meztelenkedik itthon. Mert neki nagyon kényes bőre van és neki még ott lent is van hogy befülled vagy kiszárad. Vagy pedig nagyon bő lég áteresztő pólót viselj.
2012. júl. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!