Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért lehet ez? többi lent

Miért lehet ez? többi lent

Figyelt kérdés
az előző menzeszem utolsó napjaimban azt vettem észre hogy a tamponomnak eltávolítás után nagyon furcsa szaga volt.. ez után a mostani menzeszemig kisebb nagyobb mennyiségben barna, vagy halvány sárga színű ugyanolyan szagú váladék féle távozott. Anyukám szerint csak megerőltettem a hasam, ez lehet az oka. Viszont ma megjött, és ugyanolyan büdös a tamponom ha kiveszem.. nem is vérrel telik meg, inkább azzal a barna valamivel. És nagyon nehéz kivennem, illetve felhelyeznem is.. Ezzel eddig soha semmi bajom nem volt.. nem értem miért történik ez most velem.
2012. júl. 3. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Vmi fertőzés. Menj orvoshoz!!

Tampont meg akkor használj, ha elég erős a vérzés ahhoz hogy megteljen. Azért fáj, mikor kiveszed, mert nem telik mg. Vagy be van gyulladva a hüvelyed.

2012. júl. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak, ez valami fertőzés lesz. Mindenképpen orvoshoz kéne menned, és ezt Anyukádnak is tudnia kéne!!!
2012. júl. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tampon használatnál nagyobb az esély a fertőzésre, mivel a vér elkezd "rohadni" a tamponban és ez okozhat fertözést, mivel nem távozik rögtön a szervezetböl a vér. Most menj orvoshoz ha helyre jött majd figyelj arra hogy gyakran cseréld a tampont, vagy esetleg szokj át a betétre, még ha kényelmetlenebb is. Van akinek nrm lesz sose semmi baja a tampontól van akinek lesz, és ha egyszer jön egy fertözés azoknak gyakran visszatérö probléma lesz ez:(
2012. júl. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves előző Válaszoló! Én is mindig ezt próbálom elmagyarázni, hogy a tampon nem egészséges, mert órákig pang a vér a hüvelyben, de mindig lehurrognak engem ezért!
2012. júl. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!