Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció eltolása, de úgy...

Menstruáció eltolása, de úgy ha már megjött?

Figyelt kérdés
Mindenhol láttam tippeket,hogy hogy kell eltolni a menstruációt,de csak olyat láttam,amit már azelőtt elkell kezdeni mielőttt megjött volna. De nekem már megjött és holnap utazok el balatonra (ez az egyetlen nyaralásom,és nem szeretnéém elrontani) nemtudom,hogy most mit csináljak! Segítsetek!:(((

2012. júl. 4. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Te a lerövidítésére gondolsz, nem? Ez lenne logikus.
2012. júl. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
sajnálom,ez nem fog menni.
2012. júl. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

én a helyedben örülnék,hogy rendes a havid.Van akinek meg nem jön meg hónapokig.Nem kell azt tologatni sehova.Ez így a normális.

Törődj bele.Próbáld így is jól érezni magad.Nézd a jó oldalát,amit írtam.

2012. júl. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, lerövidítés!
2012. júl. 4. 09:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha tudsz használj tampont,cseréld sűrűn, azzal is lehet akkor fürdeni.

Ha már megjött, akkor a holnap már gondolom legalább a 3.napod lesz,gondolom 4-5 nap alatt elmúlik,tehát már nem sok van hátra.

2012. júl. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Sajnos erre nincs lehetőség! Neked kell alkalmazkodnod a menstruációhoz!!!
2012. júl. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
A női lét az elfogadásról, befogadásról is szól. Vannak tippek, babonák persze, de ezeknek nem sok alapjuk van a valóságban. Az intenzív sporttól erősebb lesz a menzesz, hamarabb véget ér így. Nagyon sokunknak van meg a nyaralás alatt is, ez a női lét rendje, működése. Jobb elfogadni, mint állandóan küzdeni ellene. Tamponnal a fürdés is megoldható.
2012. júl. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igyál citromlevet.1-2 kortyot csak ne ám egy üveggel:DD
2013. máj. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!