Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet az hogy nem "tud"...

Lehet az hogy nem "tud" megjönni valakinek a menstruációja de a hüvelyváladé 1-2 éve már megvan?

Figyelt kérdés
Egy nőgyógyász mpondta hogy ha nem is tudom de ott lent bent a méhnél vagy a peteészeknél nem tudom pontosan nincsenek ilyen kis lyukacskák és akinek nincsen olyan az nem tudja hogy mikor menstruál.Mert lehet hogy már megvan neki régóta csak mivel nincsenek lyukacskák nem megy ki,szerintetek lehet arra gyanakodni ha hüvelyváladék (fehérfolyás) már van?? Szerintem ha a hüvelyváladék van akkor a menstruáció is megfog jönni szóval akkor nincs aggódalom a bajra. Mert már minen félét hittem igaz hogy még van időm hogy megjöjjön e már mindenkinek megvan az osztályba 12/L
2012. júl. 4. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valamit keversz, vagy félreértettél. Akinek nincs nyílás a szűzhártyáján, azon nem tud a vér távozni, és bent pang. Ilyenkor fel szokták vágni, de olyan nincs, hogy hónapokon át benne pang a vér. Ha a folyás megvan, akkor az tud távozni valahol, a vér is ott fog. 12 évesen nem evidens, hogy mindenki menstruál.
2012. júl. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Pontosan így magyarázta el a nőgyógyász,dd a hangsúly azon a kérdésen van hogy lehet erre a problémára gyanakodni,ha viszont a hüvelyváladék megvan??

Azért kedves vagy köszönöm a válaszom

2012. júl. 4. 16:44
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja jólvan akor megnyugodtam,de már mindenkinek megvan :(((
2012. júl. 4. 16:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha valakinek nincs egy kicsi nyílás sem a szűzhártyáján, akkor a folyás se tud kijönni!
2012. júl. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! :) Az előző vagyok. Ne azt nézd, hogy más lány már menstruál, mert mindenki más ütemben fejlődik. Egy korán érő lány se lesz attól értékesebb, mert már menstruál, és Te sem vagy attól kevésbé jó, mert még nem menstruálsz. :)
2012. júl. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Teljesen természestes ha még nem menstruálsz, majd meg fog jönni, örülj neki addig is nyugi van nem kell aggodni a nyaralás miatt stb. Nem tul jo buli az a mensi egyébként....

Ha meg annyira cikinek érzed az osztálytársaid elött akkor mondd azt hogy már neked is volt már, a legtöbb lánynak nm áll be rögtön pontosan és nem jön midnen hónapban. mondd azt hogy volt egyszer kétszer de azota nem, mert még nem álllt be. Aztán majd ugyis megjön valamikor. A lényeg hogy 16 éves korig meg kell jönnie.

Egyébként a régi idökben a lányok 16-18 éves korkban kezdtek csak el menstruálni, csak sajna ez is elöbbre jött:( Ami teljesen felesleges macera mivel gyerek sokára lesz téma, föleg hogy az meg a másik irányba tolódott ki. Na de hát ilyen a természet....

2012. júl. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszotokat! Ági neked is nagyon szépen köszönöm nagyon megértő vagy. Anyukámmal nem szoktam erről beszélni ezért kértem tanácsot itt.

Viszont most az lenne a kérdésem hogy lehet hogy ma megjött... Mert mikor wc-n voltam megtöröltem és véres volt a wc papír és a bugyim azt hiszem nem volt véres,azóta nem merek kimenni a wc-re mert nem szeretném látni hogy tiszta vér mert rettegek a vértől és nagyon félek most ez miatt. Szerintetek megjött?

2012. júl. 20. 17:37
 8/10 A kérdező kommentje:
és most éppen ezért is félek mert ugye nyár van és mennénk strandra meg ide oda balcsira és akkor én nem fogok tudni bemenni,pedig csak miattam megyünk strandra meg ide oda,kül. nem mennénk :((((
2012. júl. 20. 17:37
 9/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__32145..

Ezt a kérdést nem Te írtad ki? Én vagyok a belinkelt kérdésnek az első válaszolója.

2012. júl. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De én írtam ki,és köszönöm a válaszodat :)
2012. júl. 20. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!