Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány éves kortól lehet/kell/sz...

Hány éves kortól lehet/kell/szükséges női orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
Pár hónap múlva leszek 15 és nagyon is ki vagyok fejlődve.Néha aggódom,hogy minden rendben van-e velem,mert a menstruációm sem rendszeres.Van,amikor csak 2-3 napot késik,de van,amikor akár 20 vagy több napot is.És a melleim is elég nagyok,nagyon gyorsan kifejlődtek és szerintem nem ártana megnézetni egy orvossal.Anyukám szerint még nem szükségen női orvosoz mennem,de én akkor is aggódom egy kicsit. :/ ...Ti mikor/hány éves voltatok először?Milyenek a tapasztatlatok? ...

2012. júl. 4. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebben a korban a menstruáció még nem áll be teljesen. Én 16 éves koromban voltam bár akkor teljesen más miatt és mondta a doki hogy ilyenkor még normális ha késik. Mert kérdeztem tőle. Nekem a melleim már 14 évesen majdnem akkorák voltak mint egy felnőtt nőé. Most is még picit nőttek de már nem fog jelentősen. 18/L
2012. júl. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Bői orvoshoz akár csecsemőket is visznek ha gond van drága Barbara.
2012. júl. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%
*női
2012. júl. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
45%
Ha baj van, akkor mindegy, hogy hány éves egy lány, akkor is el kell menni azonnal! Ha Te úgy érzed, hogy akkor nyugodtabb lennél, ha elmennél, akkor menj nyugodtan! Egyedül is mehetsz, nem kell Anyukádnak elkísérni.
2012. júl. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!