Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Soványnak érzem magam, mit...

Soványnak érzem magam, mit tegyek, hogy legalább 55 kg-am legyek?

Figyelt kérdés

Van egy 4 hónapos lányom.Szopizik rendesen nincs vele semmi baj,de én meg úgy érzem amit megeszem azt ő leszívja.Nem zavar,mert mindent az ő érdekébe,csak szeretnék egy kicsit kerekebb lenni.Mit javasoltok?

152cm és most 50 kg-am vagyok.


2009. júl. 10. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
152 centivel és 50 kilóval szerintem egyéltalán nem vagy sovány! Én 166 vagyok és 48 kiló. Ha megfelelően tudod táplálni a bébit, akkor nincs gond. Aztán majd ha úgy érzed, később hízhatsz, amikor már nem fog szopizni.
2009. júl. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek azzal,hogy soványnak nem vagy sovány,bár,mint tudjuk,a kilók néha semmit nem jelentenek,mert attól is függ,milyen a csontozata az embernek,és ez ugye mennyit nyom,szóval lehet,hogy ha az ember kilóra tökéletes testalkat,kinézetre soványnak tűnik,kiállnak a bordái,stb....Én azt javaslom,hogy amíg a babóca szopik,ne nagyon foglalkozz ezzel!!Étkezz egészségesen,sok zöldség,gyümölcs,hogy neki minden tápláléka meglegyen(meg persze neked is)!!Talán kicsit többet is ehetnél,mind ha csak magad helyett tennéd!!Aztán,ha már abbahagyja a szopizást,akkor erősíteni tudod magad egy kis mozgással,gyúrással(bár ezt igazából óvatosan most is meg lehet tenni)!
2009. júl. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2009. júl. 10. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!