Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit szóltok hozzá?! Lehet...

Mit szóltok hozzá?! Lehet hogy az SzTK mégiscsak "biztonságosabb"? Ott nem lehet preparálni legalább a vizsgálót. Ja és kötelezően jelen van az aszisztens.

Figyelt kérdés

Vizsgálat közben titokban fotózta pácienseit a nőgyógyász, aki 3 ezer pácienséről közel 35 ezer felvételt készített.


Manapság a jó és megbízható nőgyógyász drága kincs, tudják ezt azok a nők is, akik a napokban tudták meg, orvosuk éveken át rajtuk keresztül elégítette ki beteges fantáziáját – írja a német hírportál, a Stern. A németországi Schifferstadtban praktizáló 56 éves orvos 2008 óta készítette a titkos felvételeket, amiket a számítógépén gyűjtött. A vizsgálót is direkt úgy rendezte be, hogy mindig kettesben legyen a pácienssel, a fotózás pedig ne legyen feltűnő.


Asszisztense mégis gyanút fogott, és a rendőrséghez fordult segítségért. A képeket és a kamerát hamar megtalálták, az ügy kivizsgálása azonban még folyamatban van, a nőgyógyász segítségével a fotókon szereplő pácienseket most azonosítja a rendőrség.


2011. szept. 20. 07:45
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Aki e miatt a hír miatt megy inkább sztk orvoshoz.....az menjen. Egészségére
2011. szept. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Az ilyen eset szerencsére nagyon ritka. De sajnos vannak olyan nők, akiket egy ilyen hír majd még jobban eltántorít attól, hogy ha baj van, elmenjenek nőgyógyászhoz. Így is kevesen törődnek az egészségükkel.
2011. szept. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
Hát szomorú és felháborító, h. ilyen előfordul, de sajnos ez van. Viszont az vigasztaljon, hogy ritka az ilyesmi. De mintha nálunk is lett volna valami botrány nőgyógyász ügyben. Mindegy. Az legyen gyanús, ha kettesben akar lenni a doki mindenáron. Inkább csak legyen ott az asszisztens, bármi kellemetlen is, de legalább (remélhetőleg) nagyobb biztonságban van az ember. Azért nem kell a hír miatt paranoiásnak lenni. És SZTK-ban is lehetnek szemét orvosok. Csak hogy megnyugtassalak.
2011. szept. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
Már olvastam itt, hogy vannak olyan nők, vagy inkább fiatalabb lányok, akik azt írták, hogy remélik csak az orvos lesz jelen a vizsgálatnál és az asszisztens nem. Pedig az asszisztens nemcsak azért van ott, hogy az orvosnak segítsen, hanem, hogy ilyen esetek ne fordulhassanak elő.
2011. szept. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:

7:51

Valószinüleg SzTK doktorhoz a pénz miatt megy valaki...

és valóban váljék egészségére. hiszen feltehetőleg azért fordult orvoshoz.

2011. szept. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:

Azt írtam, "aki emiatt a hír miatt megy inkább SZTK-ba"

Szövegértés nem árt az életben

2011. szept. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:

8:34

igy igaz, az aszisztensnő (azt hiszem férfi aszisztens nincs is...pedig hát lehetne akár..) jelenléte fontos, többek között a fentiek megakadályozása miatt is.

2011. szept. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:

9:32

értettem én, mi a probléma?

hozzátettem a mondanivalódhoz, hogy mi a fő oka az SzTk-hoz járásnak.

Nem cáfoltalak én téged, mégcsak ellent sem mondtam...

Olvasunk, gondolkodunk, és csak utána válaszolunk, hogy a te stilusodban irjak...

2011. szept. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

Igen az aszisztensnő jelenléte fontos az orvosnak nyújtott segitségen kivűl, az ilyen esetek megnehezitese miatt is,

bár az esetlegesen "előre preparált" otthoni rendelőről ő sem tudhat.

Más oldalról viszont azért is szükséges a jelenléte, hogy esetlegesen kitalált "zaklatás" vádjától mentse az orvost.

2011. szept. 20. 09:48
 10/42 anonim ***** válasza:
Középiskolás koromban egyik osztálytársam apukája nőgyógyász volt, és bizony a srác "belépőjegyeket" adott a haveroknak a szomszéd szobából való kukkoláshoz.
2011. szept. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!