Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16. napja hogy késik, lehet...

16. napja hogy késik, lehet hogy még megjön?

Figyelt kérdés

13éves vagyok és valamikor tavaly augusztus/szeptember felé kezdtem el menstruálni!

viszont ebben a késésben volt barna folyásom is de nem egésznap hanem egy nap csak egy kicsi, azán másik nap is csak egy kicsi..(ha jól emlékszem csak 2 napig volt barna folyásom), egy kicsit stresszeltem is de nem emiatt!

a menstrációm még most sem jelentkezik!


lehet hogy ki fog maradni:?

de mmi van ha a következő is?

nagyon félek segítsetek!

ja és tegnap mentem a medencbe úszkálni, de ott klórozzák a vizet!(csak lehet hogy ez is fontos lehet)


2012. júl. 5. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:

ennyi idősen ez még nem probléma,ha egyszer kimarad.Ha ez rendzseressé válna,akkor érdemes orvoshoz fordulni.Gondolom szexuális életet nem élsz még...

nincs semmi baj.Én 23 éves vagyok,de még most is előfordul h 1-2 hetet késik.

2012. júl. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes még hogy össze-vissza jön meg. beletelik 1-2 évbe amig be kell állnia rendesen.
2012. júl. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2012. júl. 5. 11:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha 5-6 hónapig marad ki egyszerre a menstruációd, akkor kell orvoshoz menni.
2012. júl. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

oké nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

mindet értékeltem!

2012. júl. 5. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!