Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hónapja megduzzadt nyirokcso...

2 hónapja megduzzadt nyirokcsomók a mell szélén?

Figyelt kérdés
mitől lehet??? voltam orvosnál, gyulladt nyirokcsomókra tippelt és fibroadenomára a mellemben, de még mindig nem húzódtak vissza a nyirokcsomók. ez NORMÁLIS már??
2012. júl. 5. 11:33
1 2
 1/11 Antimod ***** válasza:
Meg kellene vizsgálnia, nem tippelgetni.
2012. júl. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ultrahang mit mutatott?

nem vettek szövetet és küldték el viszgálatra?


lehet sima antibiotikumos kezeléssel elmulasztható,de akár rák is lehet


szedtél rá valamit?

2012. júl. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Menj olyan orvoshoz, aki nem csak tippelget, hanem meg is vizsgál, és akkor kiderül biztosan, hogy mi bajod van.
2012. júl. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

ultrahangon voltam, 2 orvosnál is. az első azt mondta, hogy várjak 2 hónapot és ha nem múlnak menjek vissza, mert lehet ki kell venni őket. a második szintén csak ultrahangot csinált, látott a mellemben egy fibroadenomát és 3 megnagyobbodott nyirokcsomót. azt mondta elmúlnak. ennyi.. semmi szövetminta meg stb. még nem múltak el, 2 hónap telt el azóta, mióta észrevettem őket.

az előzménye az volt, hogy engem megcsípett egy kullancs, néhány órát volt bennem, meg sem szívta magát vérrel, utána kaptam injekciót és szedtem pár napig antibiotikumot. lehet ez az oka a nyirokcsomóknak, legalábbis a dokik szerint. de akkor miért nem múlnak már el?? sőt, nem is zsugorodtak a hetek elteltével sem.

2012. júl. 5. 11:54
 5/11 A kérdező kommentje:
a nyirokcsomók abszolút fájdalommentesek, szerintem ha megpróbálnám szétlapítani őket, még akkor sem fájnának. a gyulladt szokott fájni??
2012. júl. 5. 12:00
 6/11 Antimod ***** válasza:
A biopszia szerintem a minimum, nevetséges, hogy én mondom ezt, mikor nem vagyok orvos, de megnyugtató lenne látni az eredményét. Egyébként tényleg lehet a kullancstól, de biztos, ami biztos.
2012. júl. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Keress normális orvost,súlyos is lehet


Közeli ismerősnek is igy kezdődött,most épp áttétes nyirokrákra kap kemoterápiát...

2012. júl. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
még várok 1 hónapot maximum és akkor elmegyek még egy dokihoz, ha nem mennek vissza a helyükre. ha kullancs, gyulladás miatt van, 2 hónap alatt nem kellene lassan elmúlniuk?
2012. júl. 5. 12:24
 9/11 A kérdező kommentje:
gyógyuljon meg az ismerősöd, azt kívánom!!!
2012. júl. 5. 12:25
 10/11 Antimod ***** válasza:
Én meg azt mondom neked, ne várj ezzel még egy hónapot!
2012. júl. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!