Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ez? A két mellbimbóm...

Valaki : kérdése:

Mi ez? A két mellbimbóm nagyon eltér egymástól. Az egyik be van húzódva teljesen, a másiknak csak a közepe ( mintha egy lyuk lenne rajta).

Figyelt kérdés
És az normális, hogy a mellbimbóm helye fehér? Nem a bimbóudvar, hanem a teteje. És ma reggel észrevettem, hogy hámlott egy kicsit. Szintén nem a bimbó udvar, hanem a mellbimbó. Ez mitől lehet? Ugye nem rák vagy ilyesmi? 15/L
2012. júl. 5. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, sajnos nem tudom én sem a választ, remélem valaki igen...
2012. júl. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! :) Abban teljesen biztos lehetsz, hogy nem rák!!! Szerintem csak száraz a bőr a melleden. Ha aggódsz, mutasd meg bőrgyógyásznak! :) Ne félj semmi komoly! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. júl. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál a behúzódással,de azt mondta,minden rendben,de az az orvos egyáltalán nem volt szimpatikus... Már majdnem leszidott,hogy mért mentem el dokihoz,ha ez nem is kóros behúzódás,meg ilyesmi... Mondják,hogy menjek másik orvoshoz,de ez sajnos nem így működik... Ha kérnék is időpontot,jobbik esetben is 3 hónap múlva kapnék, és a szüleim meg tök nyugodtak,mert "az orvos azt mondta..."
2012. júl. 5. 12:14
 4/7 anonim ***** válasza:
A 2. vagyok. Az a fontos, hogy Te nyugodj meg, de ha nem tudsz, akkor jogod van addig orvoshoz menni, amíg nem találsz egy normális orvost, aki tényleg megnyugtat.
2012. júl. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a válaszokat! :) Igyekszem megnyugodni,de azért félek,mert nem szeretnék 15 évesen meghalni mellrákban... Még annyi mindent szeretnék csinálni :/
2012. júl. 5. 12:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! :) Megint a 2. vagyok. Ne törd ilyenen a fejed. :) Ne félj, biztos, hogy nincs komoly baj, és azt kívánom Neked, hogy soha ne is legyen semmi bajod!!! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. júl. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, én is hasonló jókat kívánok Neked! :)
2012. júl. 5. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!