Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A mellbimbóm...

Mit tegyek? A mellbimbóm mellett lett egy pattanásom, kinyomtam és egy kicsi anyajegy méretű lyuk lett ami elég mély.

Figyelt kérdés
Nagyon félek,nehogy elfertőződjön. Ilyen még soha nem volt, de sajnos mióta terhes vagyok lehetetlen helyeken is megjelennek pattanások :(
2012. márc. 10. 08:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
fogsz egy papírzsebit ráteszel arcszeszt majd az arcszeszes zsebit a pattanás helyére teszed. Csípni fog mint az állat de utána jobb lesz összefogja húzni és meg akadályozza az elfertőződést.
2012. márc. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :) megcsináltam remélem elmúlik hamar és nem fog begyulladni. Kellemes hétvégét.
2012. márc. 10. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!