Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor megjött?

Most akkor megjött?

Figyelt kérdés

A múlt hónap végén először barna foltok jöttek a hüvejből, később átlátszó, nedves válladék, majd jött a vér. a vér keveredett a nyálkával. körülbelül 4napig tartott, de eggyáltalán nem fájt a hasam. akkor megjött?

14/l



2012. júl. 5. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. júl. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de mivolt az a barna? És hogyhogy nem fájt a hasam?
2012. júl. 5. 12:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek fáj a hasa. De ez nem garancia arra, hogy később sem fog.

A barna is vér, csak kevés.

2012. júl. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Dodesz.. ***** válasza:
100%

Az a barna az a vérzés elött jön...Általában utánna is van, persze nem mindenkinek... Tudod.. Nem rögtön indul meg a vérzés, hanem lassan, ezért az elején csak ilyen barna folyik.

Nem mindenkinek fáj a hasa...Örülj neki! :D

2012. júl. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Majd kiugrok a bőrömből! :) Csakviccelek :/
2012. júl. 5. 12:54
 6/8 anonim ***** válasza:

először nekem is ilyen barna váladék volt, én is 14 voltam:)

pont strandolás után, azt hittem elkaptam valamit:D

2012. júl. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek fáj a hasa menstruációnál, ezért is baromság hogy a már menstruáló lányok azzal ijesztgetik a kisebbeket, hogy a menstruáció a világ legszörnyűbb dolga. Van akit megvisel, de van akit nem. Úgysem lehet megúszni örökké.
2012. júl. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
12:55 én is megijedtem, ezért is tettem fel ezt a kérdést ilyen később! (Valójában 13 és fél vagyok)
2012. júl. 5. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!