Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok4 Kitapasztaltatok már...

Lányok4 Kitapasztaltatok már valami házi módszert arra, hogy az esedékes menzeszt hogyan lehet előre hozni? Amikor már kicsit fáj az alhasatok, és csak pár nap van a piros betűsig. Van ilyen tippetek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:

itt vannak a gyakorlatok, remélem segítettem :

1. Húzd be, nyomd be a hasad alsó részét egy erős behúzással, úgy, hogy az legyen az érzésed, hogy a hasad alsó része hozzá akar tapadni a farkcsigolyádhoz.


2. Tarts ezt a helyzetet, amíg 10-ig számolsz (10 másodperc) normál légzés közben.


3. Engedd ki az alhasat, amíg 4-ig számolsz (4 másogpercnél NEM hosszabban).


4. Ismételd az alhas behúzását , amíg ellazulsz, negyed- vagy félórán keresztül alkalmanként.


Végezheted nyolcszor-tízszer (a napi munkád, járás során, utazáskor, állás közben. ) A leghatékonyabb a gyakorlat gyors járás, sietés közben.


Figyelem, nem elég csak megmozdítani a has alsó részét, hanem húzni kell a farkcsigolyához, szinte odatapasztani.


Ha megjött a mensid, nem kell tovább végezni a gyakorlatot. Ezen a napon igyál több folyadékot a megszokottnál. A legjobbak a meleg, cukormentes italok. A tej nem jó!


A táplálékod legyen fehérjében gazdag. "

2012. júl. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen módszer.

Létezik az ún. Aviva-torna, de az nem pont erre való.

2012. júl. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első,köszönöm!:)

Utolsó,szerintem kell,hogy legyen ilyen módszer,sok helyen sok mindent olvastam,de személyes tapasztalatokra voltam kíváncsi.

A z Aviva Torna nekem nem igazán tetszik.....

2012. júl. 5. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!