Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mik lehetnek ezek a pici...

Mik lehetnek ezek a pici piros pötyök a péniszemen és makkomom? Milyen házi praktikák vannak? (Lejjebb)

Figyelt kérdés

Nem nemi beteség ezt előre leírnám,pár napja jött elő,közös zuhanyzót használók,munkahelyit,de rajtam kívül más azt nem használja.Aztán még bányatóra mentem úszni,nem túl tiszta,ott is össze lehet szedni valamit akár,aztán talán még festékkel dolgoztam minden nap,az is kézmosás ide-oda irritációt akár okozhat.Más nem történt mostanában.


Szerintetek mitől van?Mivel lehetne kezelni?Meddig lehet vele várni és mi után van az hogy jobb mindenképp orvoshoz menni vele és kihez bőrgyógyászhoz?


Itthon szeretném kezelni,ha lehet.


2011. szept. 3. 18:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocs hülyén fogalmaztam a legelején siettnem kellett,úgy értem nem nemi úton kaptam el a kiütéseket,nem azt akartam írni hogy nem nemi betegség.Sorry.
2011. szept. 6. 18:18
 2/6 anonim ***** válasza:
Szárazon recskáztál ,de most komolyan vagy a csajod nem volt nedves mikor csinálgattad .... majd elmulik ..
2011. szept. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem koszos kézzel oda nyúltál esetleg pisilés közben és irritációt esetleg fertőzést kaptál el lehet alergia is valamire ami a kezeden volt és a ,, kukidhoz" ért de inkább fertőzéses a dolog.
2011. szept. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jah előző vagyok szerintem kanesztent egyél a gyógyszertárba attól tuti elmúlik!! ne halgass másokra és ne zavarjon meg hogy nőknek kell majd azzthiszik a barátnődnek kell a krémmel kenjed a kupod dobd ki.
2011. szept. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bocs ne egyél hanem vegyél :D
2011. szept. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké kösz,mert sex,meg recska nem volt szóval inkább valmai más jellegű fertőzésre,vagy alergiára gondoltam.Kipróbálom.
2011. szept. 7. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!