Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitcsináljak nagyon megvagyok...

Mitcsináljak nagyon megvagyok ijedve? (többi lennt pls. :' ( )

Figyelt kérdés
Tegnap este betettem egy tampont és azzal aludtam és ahogy most felkelltem és kerestem nem találom nics meg a kihúzo zsineg de mégha kicsit benyulok se érzem. Lesz valami bajom? Vagy mitcsináljak most? voltmár másnak is ilyen?

2012. júl. 6. 06:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy éjjel, álmodban kihúztad, mert kényelmetlen volt? Ha felnyúlsz, és nem érzed, hogy ott van, akkor ez történhetett.
2012. júl. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de én biztos hogy betettem ésha kihúztam volna akkor valahol meglenne..
2012. júl. 6. 06:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért nézz bele a kukába és az ágyad környékén is nézz körbe. Szerintem lehetetlen, hogy elvesszen bennünk :)

Gyakran nem emlékszünk arra, amit éjszaka félálomban csinálunk!

Lehet, hogy csak be akartad tenni, de elfelejtetted?

2012. júl. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Guggolj le, és nyomj, mintha kakilnál. Ha elég nedves, akkor kifog csúszni. Esetleg így is segíthetsz a kezeddel. Ha nem jön ki, akkor menj orvoshoz.
2012. júl. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha biztos nem vetted ki, akkor guggolj le és csinálj úgy mintha kakilnál, próbáld meg kinyomni. Ha bent van és egy idő után teljesen tele lesz, még könnyeben kicsúszik.

Folyik most mellette? Arról is lehet látni, hogy bent van-e, nekem tampon nélkül kicsit darabos és löketekben jön, a tampon pedig folyamatosan engedi át löketek és darabkák nélkül, nincs az a húmostnagyonjön-érzés.

2012. júl. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem voltál éjjel pisilni, mert ha igen, akkor kicsúszhatott a WC-be ha nagyon megtelt.
2012. júl. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
lehet hogy kiszedtem az éjjel mert a kukába találtam egy tampont egész a tetején becsomagolva wc papírba.. de akkor miért nem emlékszem rá??
2012. júl. 6. 18:32
 8/8 anonim válasza:
az ember csak nagyon ritkán emlékszik arra, hogy mit tesz éjjel 2 alvás között:/
2012. júl. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!