Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten vagy Pevaryl?

Canesten vagy Pevaryl?

Figyelt kérdés
2hete voltam nőgyógyásznál éves vizsgálaton, közben kiderült hogy gombám van sejtettem hogy nem jó valami mondtam is a dokinak! Azt mondta hogy kezdődő és hogy elfog múlni irt fel 1-1szem gyógyszert gomba ellen amit a páromnak is be kellett vennie, és canesten tablettát 6szemet amit esténként kellett feltennem a hüvelybe+a canesten krém! a gondom az hogy nem igazán múlt el viszketés meg égés már nincs de minimális folyás még igen és sokan irják hogy a canesten nem jó hanem sokkal jobb tőle a pevaryl ami csak 2szem igaz 2000felett van a canesten csak vmi 800ft volt. Szerintetek vegyek Pevarylt kipróbáljam és ha attól sem múlik akkor menjek vissza a dokihoz?

2012. júl. 6. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem viszket és éget, akkor az már a javulás, szerintem ne dugdossál már be oda semmit, a gyógyszer meg a kúp együtt elég erős. Kicsit várjál, pár napig még ne szexelj, hogy a kúp után a hüvelyhámod rendbejöjjön. El fog múlni teljesen.
2012. júl. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát nagyon remélem mert a kúp papírján azt szerepelt hogy 4napon változás és 6nap mulva a kezelés után elmúlik, hát mondom már viszketni nem viszket meg a folyás se az a túrós de még van folyás és azt hittem totál elmúlik féltem hogy nem és ha egy hét múlva sem lesz változás akkor se próbáljam ki?vagy én már nem is tudom az nem normális nem?ha minden nap van valamennyi folyás nekem előtte ugy emlékszem nem volt.
2012. júl. 6. 15:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem lesz változás, akkor kipróbálhatod, de enm biztos, hogy segíteni fog. Lehet, hogy egész más hatóanyagra van szükség. Én visszamennék a dokihoz.

Amit javaslok, az a grapefriutmag-csepp (belsőleg, inni :), ha nem magas a vérnyomásod,az nagyon jó gombaölő belülről. Veszteni valód nincs, nekem jó volt, amíg szedtem nem jött elő a panaszom.

2012. júl. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem használhatsz még mellé vitagyn-c vagy gynophilust. :) igy elmúlik az égő érzés.
2012. júl. 7. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a vérnyomásommal nincs gond az jó, kipróbálom a grapfruit mag cseppet és azt hogy kell használni? hol lehet kapni?árba mennyi kb?
2012. júl. 7. 12:39
 6/6 anonim ***** válasza:
grapefruit csepp dm-ben rossmannban
2012. júl. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!