Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tüneteim hüvelyviszketés,...

A tüneteim hüvelyviszketés, és nagyon pici folyás, A canesten combi jobb vagy a pevaryl 150mg hüvelykúp is elég rá krém nélkül. Én 23 éves vok és jó pár évvel ezelött canesten kúpot használtamami nem hatott. Szoval melyik a jobb?

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat

2012. júl. 2. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Én Gynoxin 200 mg-os hüvelykapszulát használok, 3 nap alatt teljesen rendbe tesz, ha bármi probléma van.
2012. júl. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem erről a nőgyógyászt kellene megkérdezni.
2012. júl. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ akkor ezt probálom ki és irok h hatott e.még egy kérdésem lenne bár lehet h hülyeség .van bepanthen plus kenőcsöm az gondolom nem jo viszketésre.igaz?nincs rá írva h jó rá de azért kiváncsi vok.
2012. júl. 2. 14:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, a Bepanthenről nem tudom, hogy jó-e erre, de a Gynoxin-nak van krém változata is (amit amúgy a hüvelybe kellene juttatni), de nekem is nőgyógyász ajánlotta először, kúp belülre + megvettem a krémet és azzal kenegettem kívül.

Szerintem ez nem drága, hatásos, és vény nélkül kapható. Szerintem (ha biztos vagy a gombában) nem érdemes ezzel órákig várakozni az orvosnál, megveszed, használod, meggyógyulsz. :)

2012. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ már megvettem a kúpot de krémet nem vettem hozzá.remélem h a kúp a viszketést is elmulasztja:)
2012. júl. 2. 16:25
 6/7 A kérdező kommentje:
feldugtam az elsö kúpot és annyira viszkettem tőle .az normális?ez a hatóanyaga?de ma veszek még hozzá canesten krémet is.az is jo a viszketésre?
2012. júl. 3. 04:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem így hat... Nekem februárban kellett utoljára használnom, tudom, hogy első éjszaka még nagyon "dolgozott" bennem a kúp, de a 3. reggelre teljesen elmúlt minden problémám... Szerintem csináld végig a kúrát, és ha az utolsó kúp utáni reggel sem lesz jobb, akkor lehet, hogy érdemes lenne tényleg elmenned orvoshoz, hátha nem is gombáról van szó. (Nekem tényleg segített mindig, remélem neked sem lesz rossz tapasztalatod vele. :) )
2012. júl. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!