Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 10 hónapja nem menstruálok,...

10 hónapja nem menstruálok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és tavaly augusztusban menstruáltam utoljára. Soha nem volt rendszeres és volt, hogy 2-3 hónap kimaradt, de ilyen még nem fordult elő. Élek nemi éltet, gyógyszert nem szedek, de védekezünk. Orvoshoz nem merek elmenni és még nem szóltam senkinek. Mit tegyek???Van, hogy a petefészkemnél szúró fájdalom jelentkezik, összefüggésben lehet? Köszi a válaszokat.
2012. júl. 6. 11:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ja és ne engedd hogy lerázzon fogamzásgátlóval hogy majd attol megjön, mivel az nem oldja meg az okot csak elfedi. Én is igy jártam. Azóta sem jön össze a baba... Azóta már kiderült a hormon betegségem, nem is szedhettem volna fogi gátlót. De az orvos meg nem nézte volna hogy mért nem rendszeres a havim, egyszerübb rá gyógyszert felirni.
2012. júl. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én 19 vagyok, és fél éve nem menstruálok... de nekem nagy valószínűséggel a fél éven át napi szinten szedett flector és egyéb erős gyógyszerek kavartak be, ami a fogam miatt kellett, majdnem dátumra azóta nincs... jövőhéten házidoki-vizit, majd meglátjuk...
2012. júl. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!