Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hónapja menstruálok....

Egy hónapja menstruálok. Mitől lehet ez? (21/L)

Figyelt kérdés
Kb. másfél éve nem rendszeres a menstruációm. Előtte majdnem 10 évig rendben volt. Vannak hónapok, mikor kimarad, most pedig egy hónapja tart a vérzés. Nőgyógyászhoz nem merek elmenni.Nagyon rossz tapasztalataim vannak.
2011. nov. 15. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Pff.

Ostoba.

2011. nov. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
És azt várod, hogy a neten oldják meg a problémádat? Kérdezd meg az ismerőseidet, hogy ki tud jó nőgyógyászt és menj el hozzá. Nem ér neked annyit az egészséged, hogy elviseld azt a 10-15 perc kellemetlenséget, amíg a dokival konzultálsz, esetleg megvizsgál? Hát nagyon gratulálok.
2011. nov. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mila11 ***** válasza:

pedig fel kéne keresned egy dokit, ez nem egészséges így!

csak az orvos tudja megállapítani mi az ok, felesleges mindenféle infót begyűjtened és azt választani ami leginkább tetszik! ennyi idősen nem kellene tartanod a dokitól, legfeljebb válassz másikat

2011. nov. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én se örömmel megyek nőgyógyászhoz, szerintem senki, de képes voltam elvonszolni az alfelem az orvoshoz, mikor nem múlt el a menstruációm szűzen...

Kérj sürgősségi beutalót.

2011. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazuk van azoknak a hozzászólóknak, akik csodálkoznak, miért nem mentem már el orvoshoz. Elvileg a héten, legkésőbb jövő héten megyek el, csak nagyon félek. Nem a vizsgálatoktól, hanem a bunkó nőgyógyászoktól. Tavaly nagyon megaláztak, hazáig sírtam.
2011. nov. 15. 21:23
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Teljes joggal csesznének le most is egyébként...
2011. nov. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már 10 nap után orvoshoz kellett volna menned! Ennyire nem érdekel az egészséged?
2011. nov. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
36%
Lehet, hogy az orvos ki lesz akadva, de meg lehet érteni....A múlton már nem változtathatsz,de ne várd kia jövő hetet, hanem menj el már most! Ha nagyon rossz élményed volt, keress másik orvost!:) (és próbáld kimagyarázni magad)
2011. nov. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Dugdald csak magadba szorgalmasan a dugót...egyszer majdcsak elmúlik:)))
2011. nov. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!