Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érdemes megcsinálnom a terhess...

Érdemes megcsinálnom a terhességi tesztet?

Figyelt kérdés

4 hete, lefeküdtem az egyik haverommal. Nem szakadt ki a gumi, egyedül az volt a baj, h fordítva volt felrakva a gumi. A síkosított oldala volt belül, de nem csúszott le. A szex után 10 nap múlva kellett volna megjönnie, de nem jött meg. a szex óta 4 hete nem jött meg. Lehet, h csak valami más bajom van, mert nem mindig szokott időben megjönni, de ennyit még soha nem késett.

Mit csináljak? 17/L


2012. júl. 6. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
vegyél tesztet. máskor jobban figyeljetek oda.főleg te!!!
2012. júl. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet fordítva feltenni a gumit, mert úgy nem lehet legörgetni.

Egyébként így is védenie kellene, ha mégis vhogy sikerült felerőszakolni, amit nem tudok elképzelni.

De csinálj tesztet.

2012. júl. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mindenképp csinálj tesztet és ha negativ akkor menj orvoshoz. lehet fertözéstöl gyulladástol is a késés.
2012. júl. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztonság kedvéért vegyél tesztet, aztán bármi is az eredmény, érdemes elmenni nőgyógyászhoz. Ha terhes lettél, akkor azért, ha nem, akkor azért, hogy kiderítse, mi okozza a késést.
2012. júl. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes :D annyira megnyugodtam... viszont így meg nem tudom, h mi a bajom... de ez már a kisebbik bajom :D
2012. júl. 7. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!