Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhességi tesz. Kérdésem lent?

Terhességi tesz. Kérdésem lent?

Figyelt kérdés
vettem egy érzékenyebb terhességi tesztet ami akár 6 nap múlva is kimutatja a terhességet. és nekem az első percben két csíkot mutatott. később 5 perc múlva csak 1-et. megtörténhetett hogy teherbe estem? amúgy 4 napja történt
2012. júl. 5. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha 6 nap múlva mutatja csak ki, akkor miért teszteltél már 4 nap után? Így nem fog biztos eredményt adni a teszt. Csinálj újat néhány nap múlva!
2012. júl. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy másik tesztet. Reggeli vizelettel tesztelj. Mennyi ideje késik?
2012. júl. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Ha 6 nap után mutatja ki a terhességet, az a BEÁGYAZÓDÁSTÓL kezdve 6 nap, nem az aktustól!! A beágyazódás alapból 6-7 nap, tehát az ilyen teszt kb. aktus után 12-13 nappal mutat eredményt. Ehhez még hozzá kell venni azt is, hogy esetleg az aktus előbb volt, mint a megtermékenyítés (mivel a spermiumok több napig életképesek), és akkor már simán lehet, hogy még a 12. napon se mutat eredményt.


2. Olyat még sosem láttam/sosem hallottam, hogy megjelenik a csík, aztán eltűnik....vmi nagyon elrontottál/elnéztél.


Csinálj még egy tesztet.

2012. júl. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem rontottam el semmit sem!
2012. júl. 5. 11:09
 5/6 anonim ***** válasza:
De mi volt 4 napja?
2012. júl. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A terhességi teszt,ha a kontroll csík megjelenik és rendesen kijön még egy csík, azaz pozitív a teszt, akkor az terhességet jelöl, akármilyen halvány is a teszt csík.

Max. spontán vetélés történik és időre vagy 1-2 napos késéssel a menzesszel távozik is.

A terhességi teszt csak a HCG hormonra reagál, ami csak akkor termelődik, ha beágyazódás megtörténik.

2012. júl. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!