Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az APRANAX hatásos kismednce...

Az APRANAX hatásos kismednce gyulladás gyógyításában?

Figyelt kérdés

Kismedence gyulladást állapított meg,és ezt írta fel a doki.

Eddig minden orvosnál azt hallottam,hogy a gyulladást csak antibiotikummal lehet megszuntetni.



2012. júl. 6. 17:57
 1/5 bibus26 ***** válasza:
Az Apranax nagyon jó és hatásos fájd.csill. és gyull.csökk.gyógyszer.Ha a doki ezt írta,nyugodtan szedheted,használni fog.
2012. júl. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak annyit vegyél be amit elő írtak többet nem! Amúgy igen gyulladáscsökkentő és fájdalomcsillapító is egyben.
2012. júl. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszokat.


De nem csak addig fog hatni,amíg szedem?

Vagy teljesen meg lehet szuntetni vele a gyulladást?

2012. júl. 6. 20:47
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

szia


ez bika erős gyógyszer. hány mg-ost kaptál.

én is pont erre kaptam! elszedtem egy dobozzal de nem változott semmi, ha fáj ott neked akkor érdemes hüvelykúpozni is, tapasztalat, mert utána el múlt. lehetséges h felszálltak a bacik és mivel lent változatlan a helyzet így nem múlik el. én kaptam bacira is meg gombára is kúpot és utána visszaállítottam vitagyncvel.

2012. júl. 7. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyulladást nem csak baktérium okozhat,márpedig az antibiotikum csak baktériumokra hat.Ha az orvos a kenetben nem talált baktériumokat felesleges lett volna antibiotikumot írnia.
2013. márc. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!