Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek gyulladás. Szerinte...

Petefészek gyulladás. Szerintetek nagyon súlyos probléma lesz belőle, azért nem gyógyultam meg, vagy csak rossz orvosnál kerestem a megoldást?

Figyelt kérdés
1 hónapja petefészekgyulladásom van. Előszőr bal petefészek+ méhkürt, majd mindkét petefészek, és most megint bal petefészek+méhkürt gyulladásom van (ami azóta szerintem megint mindkét petefészek. ) 3 féle antibiotikumot szedtem már rá, egyik sem hatott. Csak ultrahangon néztek meg, tehát kenetet nem vettek tőlem, amit nem értek.. Iszonyatosan fáj. Holnap megyek el a 4. nőgyógyászhoz.
2012. júl. 4. 15:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Korábban szedted már a 3 antibiotikum egyikét valamilyen másik betegségre?Mert az is előfordulhat,hogy ha szedted,hogy immunis lettél rá,ezért már hiába szeded nem használ.
2012. aug. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!